Dva velmi zajímavé nové trendy ve světě seznamování pro rok 2019: Grande-ing a Instagrandstanding

Pokud jste svátky trávili bez partnera a třeba i po nějakém velmi pěkném rozchodu, jistě jste si kromě nálože ponožek, spoďárů a předmětů, u nichž se vám stále…

Autor: Nikol Šubrtová / Zdroj: FOTO: Instagram / 8. 1. 2019

Pokud jste svátky trávili bez partnera a třeba i po nějakém velmi pěkném rozchodu, jistě jste si kromě nálože ponožek, spoďárů a předmětů, u nichž se vám stále nepodařilo zjistit, k čemu mají sloužit, také užili dotazy své rodiny na to, jestli někoho už máte, proč nikoho stále nemáte a jestli se nebojíte, že zemřete sami obklopeni pouze kočkami a prachem. Také jste si jistě vychutnali posty svých bývalých s vánočními stromky, romantickými větvemi, svařáky a záchvěvy nehynoucího štěstí, kterým to pravé turbo dodalo prohnání pěti foto filtry a třicet hashtagů o milování prakticky všeho. A letos vás opět čeká výlet do džungle seznamování s nadějí, že příští rok to bude prostě lepší. Abyste věděli, co vás tam mino jiné čeká, přinášíme vám dnes dva nové trendy ze světa seznamování.

7. 3. 2019ROZHOVOR: „Ve squatech se žije překvapivě dobře, drogově závislí se umí obstarat,“ popisuje terénní pracovnice

Grande-ing   

Ačkoli Ariana Grande vypadá, že je jí třináct a ukradla mámě šminky a klíče od auta, udává nám trendy. A to dokonce i ve světě vztahů. Tentokrát tak učinila ve stylu „řekni to písní“. Její song Thank U, Next totiž nastartoval trend, který se týká vyrovnávání se s rozchody, s bývalými a celkově se sebou a s všehomírou.

Trend dostal jméno po zpěvačce samé a spočívá v tom, že na bývalé vztahy nevzpomínáme se vztekem, ublížeností a hořkostí, ale naopak s vděčností a s úsměvem a snažíme se si z toho vzít to pozitivní, místo abychom se k minulosti obsedantně vraceli a o svých bývalých hovořili pouze jazykem, za který by vás vykázali z kostela. Ariana tak třeba děkuje svým bývalým, že jí naučili lásce, trpělivosti či bolesti. Na to, že je jí třináct, je tedy Ariana fakt uvědomělá a moudrá. A navíc:  Někteří naši bývalí nás také naučili ovládnout se a nehodit po někom žehličku i tehdy, když by si to zasloužil. Takže buďme vděční za vše, co jsme prožili, a dívejme se do budoucnosti s úsměvem. Prostě proto, že je to lepší než ta druhá varianta.

15. 3. 2019Polsko potřebuje „zachránit před buzerantstvím“. Polské děti se budou ve škole učit masturbovat, varuje Kazcyński

Instagrandstanding

Jak už jste jistě z názvu odtušili, další trend se pojí se sociálními sítěmi. V poslední době je totiž čím dál častější, že někdo svůj instagramový profil a příspěvky na něm konstruuje vyloženě pro konkrétní publikum: pro jednoho člověka, kterého skrze něj chce zaujmout.

Instagram se tedy pro mnohé seznámení chtivé stává jakousi reklamní kampaní na sebe zacílenou na velmi úzkou cílovku, tedy konkrétní potenciální protějšek. V nedávném průzkumu na toto téma 69 procent dotázaných lidí ve věku 22 až 25 let přiznalo, že už tímto stylem nějaký svůj příspěvek konstruovali a upravovali. Inu, mějte oči otevřené, možná to zatiší se zeleným kafem, kusem nové boty a rohem knihy vzhůru nohama bylo určeno právě pro vás.