Chcete si najít partnera? Zkuste těchto šest jednoduchých kroků, jak nezůstat navěky sám!

Někdo si nemůže vynachválit život jako single, jiného tíží samota. A právě pro tu druhou skupinu jsou určeny rady od redaktorů serveru AskMen. Pokud si chcete…

Autor: Petr Opršal / Zdroj: AskMen / 11. 1. 2019

Někdo si nemůže vynachválit život jako single, jiného tíží samota. A právě pro tu druhou skupinu jsou určeny rady od redaktorů serveru AskMen. Pokud si chcete najít nového partnera, zkuste se jich držet.

11. 4. 2019Překvapivé množství mužů předstírá orgasmus. Proč a jak to dělají?

Je čas začít na sobě pracovat

Pokud se o sebe nestaráte, těžko si někoho najdete. Nikdo neříká, že dámy a pánové touží jenom po osvalených štramácích v padnoucím obleku od Armaniho. Samotným vám ale jistě dojde, že takový muž má větší šanci na úspěch než tlouštík v nátělníku a teplákách. Každopádně je také dobré uvědomit si svoje silné a slabé stránky. Ty silné byste měli dále kultivovat a co se těch slabých týče, zkuste vymyslet, jak je překonat či alespoň zamaskovat.

Zamyslete se nad svým přístupem

Pokud berete dámy nebo pány jenom jako řezivo, nesmíte se divit, že nikdo s vámi po snídani nechce nic mít. Partnera prostě musíte brát jako člověka se všemi jeho klady a zápory, ne jen jako sexuální objekt. A v neposlední řadě, sexismus už dávno není sexy.

Zkuste seznamku

Chápeme, leckomu leze Tinder i Grindr krkem. Jenomže to není zdaleka jediná seznamka světa ani internetu. Zejména se daří těm specializovaným, takže pokud si chcete najít třeba nerda, horolezce, Východniara nebo milovníka vína, věřte že už i pro ně existuje speciální aplikace. Proč to nezkusit?

Pište, choďte mezi lidi, komunikujte

Kdepak, pokud budete sedávat v koutě, nenajde vás žádná panenka ani panáček. Je čas být aktivní a sám převzít iniciativu. Anebo v tom koutě klidně seďte, ale vezměte si do ruky telefon a pište lidem. Nemusíte hned nikoho lákat na rande, ale třeba na film, na kuželky, nebo si prostě zajděte na pivo. Kamarádi určitě přivedou kamarády a hned je kde vybírat.

Nenechávejte si svoje pocity pro sebe

Není nic horšího, než když se jeden zakouká, ale není schopný se „vyžvejknout“ o tom, co k druhému cítí. Říkáte si „Ještě není čas, pořád ještě není čas..“ a takhle vám potenciální vztah proklouzne mezi prsty. Takže se nebojte říct, co k té dámě nebo pánovi cítíte. Už vám není patnáct, aby se vám vysmáli, a hlavu vám také nikdo neukousne.

4. 1. 2019Restaurace Asian Temple je skutečným chrámem asijské kuchyně

Nebojte se selhání

Tohle vlastně souvisí s předchozím bodem. Spousta lidí se vykašlala na své sny a přání, protože se styděli a báli. Takže je čas přestat se tvářit, že všechno je OK a že vám to takhle vlastně vyhovuje. Do roku 2019 vyšlápněte rázně a nenechejte se zdeptat tím, že vám nevyjde všechno. Pro jedno kvítí slunce nesvítí.