Nakupujete pod vlivem alkoholu? Podívejte se na ty nejlepší opilecké koupě, které se kdy lidem podařily

Některých opileckých rozhodnutí člověk lituje ještě několik dalších dnů. A některá se ukážou být naprosto skvělými. Když člověk nakupuje „pod vlivem“, často si…

Autor: Petr Opršal / Zdroj: Buzzfeed, Cheezburger, BoredPanda, Twitter / 10. 1. 2019

Některých opileckých rozhodnutí člověk lituje ještě několik dalších dnů. A některá se ukážou být naprosto skvělými. Když člověk nakupuje „pod vlivem“, často si pořídí věci, jaké by ho za střízliva nenapadly a které jsou leckdy tak nesmyslné, až jsou geniální.

19. 4. 2019Sebepoškozování: od patologie k umění. Kde leží kritická hranice?

Asi každý se někdy probudil a v kapse našel účtenku z nonstop občerstvovny, o které si nic nepamatuje. To samé platí pro plechovky piva, jízdy taxíkem nebo krabičky cigaret. A běda, pokud se někdo opil a přišlo mu jako dobrý nápad nakupovat přes internet… Na druhou stranu, zkušenosti uživatelů serveru Reddit ukazují, že i v opilosti si můžete pořídit věci, kterých rozhodně litovat nebudete. Tedy alespoň v tom případě, že máte trochu smyslu pro humor.

Pro autora těchto řádků byly tou podařenou koupí lístky na show amerického komika Daniela Slosse, aniž by předtím viděl jediný jeho stand-up. Nutno dodat, že vystoupení bylo perfektní. Pokud se vám podařila podobná koupě, nestyďte se s ní pochlubit do komentářů.