Nakupujete pod vlivem alkoholu? Podívejte se na ty nejlepší opilecké koupě, které se kdy lidem podařily

10. 1. 2019 17:00 Co se děje
Nakupujete pod vlivem alkoholu? Podívejte se na ty nejlepší opilecké koupě, které se kdy lidem podařily

Některých opileckých rozhodnutí člověk lituje ještě několik dalších dnů. A některá se ukážou být naprosto skvělými. Když člověk nakupuje „pod vlivem“, často si pořídí věci, jaké by ho za střízliva nenapadly a které jsou leckdy tak nesmyslné, až jsou geniální.

8. 1. 2019Koláže tureckého umělce vás donutí přemýšlet. Podívejte se na kontrast mezi válkou a mírem či bídou a blahobytem

Asi každý se někdy probudil a v kapse našel účtenku z nonstop občerstvovny, o které si nic nepamatuje. To samé platí pro plechovky piva, jízdy taxíkem nebo krabičky cigaret. A běda, pokud se někdo opil a přišlo mu jako dobrý nápad nakupovat přes internet… Na druhou stranu, zkušenosti uživatelů serveru Reddit ukazují, že i v opilosti si můžete pořídit věci, kterých rozhodně litovat nebudete. Tedy alespoň v tom případě, že máte trochu smyslu pro humor.

Pro autora těchto řádků byly tou podařenou koupí lístky na show amerického komika Daniela Slosse, aniž by předtím viděl jediný jeho stand-up. Nutno dodat, že vystoupení bylo perfektní. Pokud se vám podařila podobná koupě, nestyďte se s ní pochlubit do komentářů.

Zdroj: Buzzfeed, Cheezburger, BoredPanda, Twitter
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop