Užijte si krásy Jižních Čech v luxusním Hotelu Florian Palace

7. 1. 2019 14:00 Co se děje
Užijte si krásy Jižních Čech v luxusním Hotelu Florian Palace

Ať už vás do Jižních Čech zavede cesta za obchodem či za krásami přírody, jistě budete hledat, kde složit svou znavenou hlavu i tělo. Pohodlné a luxusní pokoje i další služby vám zde nabízí Hotel Florian Palace, který najdete u našich jižních hranic ve městě Jindřichův Hradec.

19. 12. 2018Velké téma firem a podniků: Jak nejlépe vyladit firemní vánoční večírek?

Hotel Florian Palace otevřel své brány teprve nedávno, konkrétně v roce 2017, ale i za tu krátkou dobu si vybudoval výborné renomé. Už ze zdejších standardních pokojů na vás dýchne luxus. A ve vyšších kategoriích jménem Deluxe a Luxurious vysoko nasazená laťka kvality ještě stoupá.

Ale hotel, to nejsou jen načechrané postele a luxusní koupelny. S Hotelem Florian Palace je spojeno vedlejší medicínsko-obchodní centrum Svatý Florián, kam si můžete zajít na výtečnou kávu, zákusky a mléčné výrobky z farmy Bílá. Poslechnout si zde můžete i zpívající fontánu, jednu z mála svého druhu v celé Evropě.

Pokud máte rádi prostředí Jižních Čech a chcete zde uspořádat třeba obchodní jednání, v Hotelu Florian Palace vám rádi vyjdou vstříc. Můžete si zde pronajmout klimatizovaný konferenční salonek až pro šestnáct osob se zajištěným občerstvením. Po jednání si pak můžete odpočinout nejen u kávy ve zmíněné luxusní kavárně, ale také na masážích, které vám též v hotelu zajistí.

18. 12. 2018Takové dárky byste na Vánoce asi dostat nechtěli aneb Jak si vystřelit z vašich blízkých?

Pokud vás ale spíše lákají krásy jihu Čech, co si takhle zajet na návštěvu na Farmu Bílá a prohlédnout si její minimlékárnu, která Hotelu Florian Palace a cukrárně dodává své vyhlášené mléčné výrobky? Ať už ale vaše cesty vede jakýkoliv úmysl, buďte si jistí, že v Hotelu Florian Palace vás uvítají s otevřenou náručí.

Zdroj: Hotel Florián
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop