Ricky Martin a jeho muž přivítali na světě dalšího potomka. Jsou tak již trojnásobnými otci

Zpěvák Ricky Martin si se svým mužem Jwanem Yosefem pořídili další dítě. K chlapeckým dvojčatům tak přibyla čerstvě narozená holčička. Ricky Martin a umělec…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Instagram / 2. 1. 2019

Zpěvák Ricky Martin se se svým mužem Jwanem Yosefem rozhodl rozšířit rodinu. Ke dvěma chlapcům - dvojčatům tak přibyla čerstvě narozená holčička.

Ricky Martin a umělec Jwan Yosef tuto zprávu oznámili prostřednictvím svých profilů na Instagramu, kde sdíleli fotku malé holčičky. Na snímku jsou však vidět pouze ručičky, za které miminko každý z otců drží. U fotky byl uveden tento komentář: „S radostí oznamujeme, že jsme se stali rodiči krásné a zdravé holčičky, Lucii Martin-Yosef. Je to pro nás nádherné období a už se nemůžeme dočkat, co všechno s tímto skvělým miminkem zažijeme. Oba její bráškové i já s Jwanem jsme si ji hned zamilovali.“

10. 5. 2019Hybridní automobily jsou v Česku stále oblíbenější aneb Jak se k naší planetě chovat více ekologicky?

Ke dvojčatům Valentinovi a Matteovi, kteří dnes mají už 10 let, tak přibyla sestřička Lucia Martin-Yosef – příjmení tedy nese po obou partnerech.

Stejně jako Valentino a Matteo i  Lucia přišla na svět díky náhradní matce, což je jeden ze způsobů, který mohou homosexuální páry k založení rodiny využít. Dalšími známými slavnými gay rodiči jsou například Elton John a David Furnish či olympijský sportovec Tom Daley, který nedávno se svým mužem, kterým je scenárista Dustin Lance Black, přívitali na světě syna Robbieho.

22. 2. 2019AUDI Q8: Vyzkoušeli jsme tohoto dravce na čtyřech kolech, kterému jiní budou těžko konkurovat

Homosexuální orientace Rickyho Martina je veřejně známá od roku 2010, kdy na svém blogu veřejně oznámil, že je gay: „Hrdě prohlašuji, že jsem šťastný homosexuální muž.“ Se současným partnerem, kterým je umělec Jwan Yosef, se vzali v roce 2017 a veřejnost je hodnotí jako jednu z nejvíce sexy dvojic současnosti.