Ricky Martin a jeho muž přivítali na světě dalšího potomka. Jsou tak již trojnásobnými otci

2. 1. 2019 18:00 Co se děje
Ricky Martin a jeho muž přivítali na světě dalšího potomka. Jsou tak již trojnásobnými otci

Zpěvák Ricky Martin se se svým mužem Jwanem Yosefem rozhodl rozšířit rodinu. Ke dvěma chlapcům - dvojčatům tak přibyla čerstvě narozená holčička.

Ricky Martin a umělec Jwan Yosef tuto zprávu oznámili prostřednictvím svých profilů na Instagramu, kde sdíleli fotku malé holčičky. Na snímku jsou však vidět pouze ručičky, za které miminko každý z otců drží. U fotky byl uveden tento komentář: „S radostí oznamujeme, že jsme se stali rodiči krásné a zdravé holčičky, Lucii Martin-Yosef. Je to pro nás nádherné období a už se nemůžeme dočkat, co všechno s tímto skvělým miminkem zažijeme. Oba její bráškové i já s Jwanem jsme si ji hned zamilovali.“

19. 12. 2018Matrace je základ (kvalitního) spánku. Víte jak vybrat tu nejvhodnější pro vaše záda?

Ke dvojčatům Valentinovi a Matteovi, kteří dnes mají už 10 let, tak přibyla sestřička Lucia Martin-Yosef – příjmení tedy nese po obou partnerech.

Stejně jako Valentino a Matteo i  Lucia přišla na svět díky náhradní matce, což je jeden ze způsobů, který mohou homosexuální páry k založení rodiny využít. Dalšími známými slavnými gay rodiči jsou například Elton John a David Furnish či olympijský sportovec Tom Daley, který nedávno se svým mužem, kterým je scenárista Dustin Lance Black, přívitali na světě syna Robbieho.

22. 12. 2018Audi Q8: Dravec na čtyřech kolech, kterému jiní budou těžko konkurovat

Homosexuální orientace Rickyho Martina je veřejně známá od roku 2010, kdy na svém blogu veřejně oznámil, že je gay: „Hrdě prohlašuji, že jsem šťastný homosexuální muž.“ Se současným partnerem, kterým je umělec Jwan Yosef, se vzali v roce 2017 a veřejnost je hodnotí jako jednu z nejvíce sexy dvojic současnosti.

Zdroj: Foto: Instagram
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop