GALERIE: Jak to dopadne, když se muži začnou na Instagramu chovat jako ženy?

Jak by to asi vypadalo, kdyby se kluci na Instagramu začali fotit v podobných pózách a situacích, ve kterých na této sociální síti často vidíme ženy? Komička…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Brod Being Basic / 2. 1. 2019

Jak by to asi vypadalo, kdyby se kluci na Instagramu začali fotit v podobných pózách a situacích, ve kterých na této sociální síti často vidíme ženy? Komička Ashley Hesseltine to z legrace vyzkoušela, sehnala pár takových kluků, se kterými založila profil brosbeingbaisc a všichni sklidili obrovský úspěch. 

Ashley je jednou ze zakladatelek instagramového profilu Bros Being Basic, kde podobné fotky s lehkou dávkou ironie sdílí. A fanoušci se jich nemohou nabažit.

17. 4. 2019„Dáte si k drinku kokain?“ V Bolívii najdete jediný kokainový bar na světě, který každé tři týdny mění adresu

Dle slov Ashley se jim dostává jen pozitivních reakcí a jejich hlavní fanouškovskou základnu tvoří především ženy, které se mnohdy smějí tomu, jak většina žen na Instagramu vypadá a co na něm provádějí. Ashley dále dodává, že parodie dělané v tom správném provedení, nejsou urážející, ale naopak dokážou širokou skupinu lidí skvěle pobavit.

O tom, že jsou jejich snímky opravdu oblíbené, svědčí i jejich početná fanouškovská základna. Se stránkou začali v roce 2014 a nyní mají již přes 850 tisíc sledujících, což rozhodně není malé číslo. Přitom to ze začátku bylo jen pár snímků pro známé na jejich blogu, ale když viděli, jak se to začíná rozjíždět, rozhodli se také pro Instagram. Tam už to vystřelilo jako raketa.

22. 2. 2019AUDI Q8: Vyzkoušeli jsme tohoto dravce na čtyřech kolech, kterému jiní budou těžko konkurovat

Také díky tomuto profilu začalo i mnoho jiných uživatelů sdílet zážitky ze svého každodenního života v tzv. „holčičím provedení“. „Nesmíte zapomenout, že je nutné fotit každé setkání, každou skleničku se známými, všechny kroky, výlety i cesty, prostě vše,“ dodává Ashley.

Profil Bros Being Basic má také trochu ukazovat na současný (podle mnohých ne moc „zdravý“) životní styl a trend mladých lidí, kteří mají potřebu vše sdílet na sociálních sítích a žít hlavně online. Je však pravdou, že tomu se dnes již úplně neubráníme.