VÁNOČNÍ TIP LUI: I praktické dárky a designové vychytávky mohou udělat pod stromečkem radost!

Každý by pod stromečkem viděl nejraději něco pěkného na sebe, kosmetiku nebo i auto. I praktické věci vám ale mohou udělat radost, přesvědčíme vás.

Pokud byste vaše Vánoce viděli jako ve filmu, pak na vás pod stromečkem pravděpodobně bude čekat nový mobil, televize, před domem auto s mašlí nebo roztomilé koťátko. I praktické dárky do kuchyně nebo do bytu však mohou udělat radost

Nečekaná spolupráce: Justin Bieber je v dojemném klipu vnukem stylové Diane Keaton13. 10. 2021

I když v té velké krásně zabalené krabici najdete nakonec třeba mixér, nemusíte zoufat. Samozřejmě nemáme na mysli variantu, že ho hned po Vánocích poběžíte vrátit. Zkuste se nad praktickými dárky zamyslet z jiného úhlu pohledu. 

Pánský diář od značky Filofax

Pravděpodobně byste si je sami přes rok nekoupili, nejsou z nejlevnějších a když se vám zrovna trefí do vkusu v podobě designu nebo značky, rozhodně radíme, abyste si je ponechali.

Moderátorka a influencerka Nikol Trojanová představuje svůj útulný byt v nově vznikající pražské čtvrti15. 10. 2021

Ani takový vysavač nemusíte brát v podobě dárku osobně, například bílý designový od značky Raycop navrhl lékař. Prokazatelně vás zbaví bakterií a roztočů způsobujících  závažná onemocnění a alergie u dětí i dospělých.

Aroma lampa od značky Vuudh vám zas vytvoří velmi vkusnou a designovou dekoraci do bytu. A že jste rozbalili zrovna ten mixér? Není mixér jako mixér, ten od značky Catler je vysokorychlostní a navíc v něm mixujete ve vakuu, což poznáte na první pohled i chuť.

Vysokorychlostní mixér od značky Catler vás překvapí

Zkrátka, pokud dostanete od Ježíška nějaký ten praktický dárek, přijměte ho jako výzvu, uvidíte, že si ho nakonec zamilujete.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com