Užijte si pohodlí a jedinečný servis v butikovém hotelu Villa Memories oceněném v rámci Boutique Hotel Awards

V obvyklém shonu a každodenním stresu se často ztrácí ze zřetele to opravdu důležité, jako je třeba kvalitně strávený čas s našimi blízkými. Ať už slavíte…

Autor: Petr Opršal / Zdroj: Villa Memories / Advertoriál / 20. 12. 2018

V obvyklém shonu a každodenním stresu se často ztrácí ze zřetele to opravdu důležité, jako je třeba kvalitně strávený čas s našimi blízkými. Ať už slavíte Valentýna, nebo dáváte přednost jiným příležitostem, dopřejte svému vztahu tolik potřebné hýčkání.

29. 5. 2019Nový Range Rover Evoque: V čem se tento revoluční vůz změnil a díky čemu si chce udržet svou dosavadní úspěšnost?

Sdílejte se svou láskou společný odpočinek, zážitky a radosti. Vzpomínky na Villu Memories nevyblednou. Vydejte se do Villy Memories ležící mezi Hostýnskými vrchy a dopřejte si jedinečné zacházení, více než pětihvězdičkové služby a kvalitu, ale především soukromý ráj.

Užijte si zde nezapomenutelné večery s přáteli

Nalaďte se na romantiku a nechte o sebe pečovat v osobitém butikovém hotelu oceněném v rámci Boutique Hotel Awards. Villa Memories se letos v Londýně stala nejlepším rodinným butikovým hotelem v Evropě a ve své kategorii se zařadila mezi čtyři nejlepší ubytovací zařízení na světě. Jedním z mnoha důvodů tohoto ocenění jsou kromě zajímavého designu inspirovaného cestami po Africe hlavě luxusní individuální služby.

Zrelaxujte se v bylinkové sauně, na jedné z exkluzivních masáží, v bazénu navozujícím pocit mořské hladiny. Dopřejte si konzultace s odborníky a projděte detoxem ušitým na míru přesně pro vás. Užijte si to nejlepší jídlo od lokálních dodavatelů, vyrazte na piknik nebo se nechte dovézt na romantickou večeři do některé z doporučených restaurací v okolí. Dopřejte si dobrodružství v přírodě, a to třeba na koňském hřbetu či s adrenalinem na čtyřkolce. Anebo prostě jen usedněte k večernímu povídání se sklenkou jihoafrického vína, které vybrala přední jihoafrická sommeliérka.

28. 11. 2018Dokonalý spánek? Dopřejte si jej s Royal Comfort!

V každém z osmi stylových pokojů najdete útočiště i regeneraci. Na přání hostů tým Villy Memories speciálně vyzdobí místnost, přichystá květinovou koupel nebo například nachystá večeři při svíčkách na terase. Stačí zavřít oči a představit si svůj sen. Přijeďte si jej splnit do Villy Memories!