Uživatelé obří platformy sdružující muže ke společné masturbaci definovali, co je a není gay. Výsledky jsou zarážející

20. 12. 2018 15:00 Co se děje
Uživatelé obří platformy sdružující muže ke společné masturbaci definovali, co je a není gay. Výsledky jsou zarážející

Říká se, že kdo tvrdí, že to nedělá, dělá to dodnes. Ačkoli by člověk myslel, že masturbace je tak nějak v základu spíše sólovou aktivitou, někteří lidé, a to zejména muži, se k ní sdružují. Teď není řeč o žádném příběhu z šaten na letním soustředění či zkazkách z vězení, ale o každodenním životě. Dokazuje to úspěch obrovské celosvětové platformy BateWorld, která sdružuje muže všech sexuálních orientací ke společné masturbaci.

Obsah stránek je generován samými uživateli, kteří postují své fotky a videa, píší si, navštěvují chat roomy a společně masturbují skrze webkamery. Této romantické službě, která je v základním modelu zdarma, se také říká „Facebook pro masturbátory“. Uživatelé se i setkávají. Probíhá to třeba tak, že se muži společně dívají na gay či heterosexuální porno a společně masturbují, ať už sami, nebo navzájem.

9. 1. 2019Jednoduchý armádní trik, který vás zbaví bolesti svalů a únavy po cvičení

Kyle Mustain, který píše pro Slate, nedávno zveřejnil výsledky průzkumu podniknutého právě mezi desítkami tisíc uživatelů BateWorldu, neboť dle interních odhadů je až 30 procent uživatelů této stránky heterosexuálních a plně se tak identifikují. Uživatelé dostali k vyplnění dotazníky a nad výsledky leckdo užasl.

Na otázku, jestli je společná či vzájemná masturbace gay, totiž odpovědělo 82 procent respondentů, že ne. A to prosím ani pokud jde o reálnou vzájemnou masturbaci s fyzickým kontaktem. Za nejvíc gay věci naopak uživatelé označili, když muž dá jinému muži pusu na ústa, nebo když k němu začne mít nějakou citovou vazbu…

19. 12. 2018Co se stane s vaším tělem, když přestanete pít? Nečekejte jen samé příznivé účinky...

Kyle Mustain to shrnuje tak, že zúčastněným mužům nepřijde vůbec gay sahat jinému muži na penis, ale dotknout se jeho úst nebo srdce je teda vážně hrozně gay. Zajímavé je, že s tímto názorem se velmi často setkáváme i mimo rámec zmíněné platformy. Inu, kdo se vyzná v tajích lidského srdce…

Zdroj: FOTO: Instagram
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop