Takové dárky byste na Vánoce asi dostat nechtěli aneb Jak si vystřelit z vašich blízkých?

Vánoční čas se pojí také s mnohdy nekonečným nakupováním jídla, dekorací, ale především také vánočních dárků. Mnoho lidí si občas láme hlavu, co svým blízkým…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Prank-O / 18. 12. 2018

Vánoční čas se pojí také s mnohdy nekonečným nakupováním jídla, dekorací, ale především také vánočních dárků. Mnoho lidí si občas láme hlavu, co svým blízkým pod stromeček nadělit, a další pak řeší ještě jeden malý problém.

Ten problém bychom mohli nazvat „balení dárků“. Když už něco hezkého a vkusného v obchodě tito lidé vyberou, lámou si hlavu s tím, jak to vlastně hezky zabalit. Je pravda, že dnes už v obchodních centrech fungují tzv. profesionální baličky, ale jedna americká firma našla daleko originálnější způsob balení vánočních dárků.

3. 6. 2019Lexus UX: Lexus má ve svých řadách nový luxusní crossover

Proč si z Vánoc neudělat trochu legraci a pro své blízké nepřipravit několik žertíků? Cílem je přece udělat všechny šťastnými, a navíc tento nápad americké společnosti u stromečku rozesměje celou rodinu.

Společnost Prank-O, která má sídlo v Minneapolis, totiž nabízí úplně jiná dárková balení, než na jaká jsme zvyklí. Obdarovaný si na první pohled podle vzhledu krabice myslí, že dostal úplně něco jiného. V Prank-O totiž vytvořili celou řadu legračních falešných dárkových krabiček, které mají nejrůznější potisk.

Najdete mezi nimi například krabici, která se tváří jako tiskárna twitterových zpráv prezidenta Trumpa na toaletní papír, transformátor štěkotu do lidské řeči a spousta dalších. Mnohé lidi takový dárek může v první moment šokovat, uvnitř však najdou to, co si opravdu ze srdce přáli.

18. 12. 2018Lechtivým vánočním dárkem letos určitě nezklamete

Alespoň na chvíli tak dojde k přesvědčení, že dostali ten nejhorší dárek vůbec. Dárek, který k nim ani trochu nesedí, ale to jen do té doby, než krabici otevřou. Pro milovníky žertíků je to nejlepší způsob, jak svým blízkým dárky zabalit. Myslíte si, že se tím brzo bude inspirovat také některá z českých balicích firem?

Na ty nejzajímavější vánoční dárkové krabice se můžete podívat v galerii níže a třeba něco podobného ještě do Vánoc stihnete vyrobit také.