VÁNOČNÍ TIP LUI: Dárky podle kategorií! Víme, čím zaujmete maminku, sestru nebo kamarádku

Pro ženy je mnohdy obtížné vybírat dárky. Nemůže to být nic praktického, obyčejného nebo nedejbože technického. Většina žen chce najít pod stromečkem něco…

Pokud vám ve vánočním seznamu chybí dárek pro maminku, sestru nebo kamarádku, víme, čeho se určitě vyvarovat. A samozřejmě přidáme i tipy na dárky, které rozhodně potěší a troufáme si napsat, že i nadchnou.

Takže zaprvé, pokud to není výslovné přání, vyhněte se dárkům praktickým, technickým a všedním. Pyžamo možná naoko potěší, ale věřte, že čelovka nebo sada šroubováků poputuje dál. 

Jaké je léto v Brně? Malé velké město má pro své hosty plno světových zážitků7. 7. 2021

Úsměv na tváří nevykouzlí ani obyčejný hrnek, nová varná konvice, protože se stará rozbila nebo tolik ohrané papuče. Zkuste na to letos jít jinak a zapojit opravdu fantazii. Zapřemýšlejte, co jste v průběhu roku od svých spřátelených žen slyšeli za přání nebo myšlenku. Určitě si něco vybavíte.

Dárkovou sadu Clarins zakoupíte v elegantní taštičce

Víme stoprocentně, že chybu neuděláte nějakou zajímavou dárkovou sadou. Různé kosmetické značky se mohou přetrhnout v designech i krásných balení, vymýšlejí luxusní krabice, zajímavé zdobení i limitované řady. 

Když budete uvažovat o nějakém poukazu, chybu neuděláte s voucherem s jakoukoliv příjemnou péčí. Ženy si přejí být hýčkány, proto se budou radovat z masáže, poukazem na manikúru, voucherem ke kadeřníkovi.

Herec Jaromír Nosek se během pandemie stal zedníkem i tváří reklamní kampaně. V ní se jako elegán zbavuje jedné ze svých neřestí14. 5. 2021

Zážitkové dárky volte spíš kulturního typu, divadelní představení v Národním divadle bude skvělou volbou stejně jako koncert pražského Symfonického orchestru. Velmi noblesním zážitkem pak bude víkendový wellness pobyt například na Chateau Mcely, kde je zážitek zaručen všemi smysly.

Předplatné na operu do Národního divadla udělá radost dvojnásobnou

Pokud byste rádi udělali wow efekt, nové auto nikdy nevyjde jako dárek z módy. Stejně tak letenka první třídou i zájezd kamkoliv mimo všední realitu. Stačí zapojit fantazii, výsledkem bude potěšení a radost blízkého člověka a to za chvilku přemýšlení určitě stojí.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com