Spěte jako dítě v tomto hotelovém pokoji, který svým vzhledem připomíná dělohu

Jeden londýnský hotel nabízí pokoj, který ukrývá postel připomínající dělohu a lepší spánek, než který v něm zažijete, jste prý ještě nikdy neměli. Hotel tak…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: TheSun / 15. 12. 2018

Jeden londýnský hotel nabízí pokoj, který ukrývá postel připomínající dělohu. Lepší spánek, než který v něm zažijete, jste prý ještě nikdy neměli. Hotel tak řeší problém mnoha lidí po celém světě, kterým je právě nedostatečný a přerušovaný spánek na místech, která neznají.

Speciální konstrukce, která se nachází okolo postele, by měla lidi uklidňovat a tlumit nervozitu, která se objevuje v souvislosti s pobytem v neznámém prostředí. Takových lidí, kteří s podobnými problémy válčí, totiž není vůbec málo.

14. 12. 2018Čtyři módní kousky, které nesmí chybět ve vašem zimním šatníku

Vědci zkoumali, co se vlastně děje v mozku člověka a proč se mnozí lidé na neznámých místech až tak dobře nevyspí. Jedna polovina jejich mozku je totiž stále vzhůru jako jakýsi noční hlídač.

Podle dohody s psychology se tak dvě firmy pustily do práce a vytvořily něco neobvyklého a unikátního – postel připomínající dělohu. Je to vůbec první podobný projekt na světě. Po ulehnutí si připadáte, jako byste se vrátili několik let zpět, ještě před vaše narození. Vědci došli k závěru, že toto bezpečné místo lidem vzdáleně připomíná dělohu, a právě v děloze zažívají miminka ten nejkvalitnější spánek vůbec.

Tento apartmán se tak nemůže jmenovat jinak než „děloha“. Pokoj uvnitř nabízí také speciální tlumené osvětlení, měkké stěny a doslova luxusní matraci té nejvyšší kvality. Vše pro to, abyste se vyspali opravdu dokonale a co nejdéle se nacházeli v tzv. REM fázi spánku, která je pro naši relaxaci a regeneraci tou nejlepší.

9. 5. 2019I muži hubnou do plavek! Chcete i vy shodit pár kil a mít do léta vyrýsovaný six-pack? Řešením je ketóza

I zbytek apartmánu je vybaven v podobném duchu jako samotná postel. Zaoblené hrany nábytku, vše měkké a na dosah jsou také houpací křesla, která taktéž slouží k uvolnění. K dispozici je volba několika různých aromat k navození té správné atmosféry a nutno zmínit, že i barvy v pokoji byly vybrány záměrně, jsou totiž uklidňující. Nachází se zde také tablet, přes který si můžete pustit lekce jógy či speciální cvičení meditace.

Kde takový pokoj najdete? Přímo v srdci Londýna v hotelu Shoreditch. Nicméně nejedná se o zrovna nejlevnější ubytování. Jedna noc vás v tomto hotelovém pokoji vyjde na cca 190 eur (tedy necelých 5 000 Kč).