Čtyři módní kousky, které nesmí chybět ve vašem zimním šatníku

Každou zimu řešíme ten stejný problém: jak nezmrznout, a přitom vypadat dobře? Tento krizový stav za nás letos vyřešila značka Blažek. Nejenže se u ní můžete…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Blažek; Foto: Ilja Hubálek / Advertorial / 14. 12. 2018

Každou zimu řešíme ten stejný problém: jak nezmrznout a přitom vypadat dobře? Tento krizový stav za nás letos vyřešila firma Blažek. Nejenže se u ní můžete obléct od hlavy až k patě pro každou příležitost, do 24. prosince vám v jejích obchodech k vybraným modelům ještě přibalí stylový dárek.

Praktický vlněný svetr

Tento pohodlný a velmi hřejivý svetr ze zimní kolekce nemusíte po nosit do specializované čistírny. Je totiž upleten z odolného materiálu, takže ho můžete s klidem vyprat (na šetrný program) i v pračce.

30. 1. 2019Záhadná, nově vystavěná turecká vesnice za 200 milionu dolarů, která dnes zeje prázdnotou. Proč se do ní nikdo nestěhuje?

Pokud si tento nebo jiný svetr ze zimní řady zakoupíte do 24. prosince, dostanete k němu v obchodech Blažek ještě šálu, rukavice, nebo čepici jako vánoční dárek.

Luxusní kabát

Když vás náhle popadne chuť projít se večerním městem do oblíbeného baru, sáhněte po zavinovacím kabátu ze slavnostní linie Ceremony, která je neodmyslitelnou součástí značky Blažek. Nenáročný střih kabátu a uvolněná silueta z luxusní vlny od dodavatele Vitale Barberis Canonico jsou ideální pro spontánní i společenské chvíle.

Funkční a elegantní bunda

Čeká vás cesta z města? Pak potřebujete oblečení, které vynosíte v civilizaci i mimo ni. Ve funkční a elegantní bundě, džínách a kožených sneakers můžete do přírody vyrazit rovnou z kanceláře.

Tenisky pro každou příležitost

Člověk by měl jít s dobou! Ačkoli ještě před pár lety byly polobotky typu Oxford nebo Derby naprostým standardem pánského šatníku, dnes i formálnějším outfitům kralují kožené tenisky.

22. 3. 2019ROZHOVOR: Tanečník Filip Lacina o RuPaul´s Werq the World tour, jež míří do Prahy: „Obvykle dorazí zástupy třpytících se fanoušků!“

V zimní kolekci od Blažka se objevují hned v několika provedeních a my si oblíbili ty s bílou podrážkou a tělem z patinované kůže. I k tomuto stylovému páru dostanete v obchodech Blažek dárek – a můžete si vybrat šle, nebo kožený opasek.