VÁNOČNÍ TIP LUI: Nechali jste výběr dárků na poslední chvíli? Poradíme vám, jak zaujmout i ty nejnáročnější

Pokud jste si všimli teprve teď, že budou Vánoce, nezoufejte. Nejste jediní. I pro vás máme tipy na dárky s příběhem, které zaujmou i ty nejnáročnější.

Ano, přesně za týden jsou Vánoce. Pro někoho velké těšení, pro dalšho stres z toho, že nemá ještě pořešené dárky.

Jestli patříte k té druhé skupině a teprve se vlastně rozkoukáváte, pomůžeme vám s našimi tipy na dárky.

Před Lukašenkem není v bezpečí nikdo, varuje běloruská opozice Evropu24. 8. 2021

Nejsnazší je rozdělit si dárky do několika kategorií. Díky nim pak budete o něco méně tápat komu co dát.

Praktické dárky - patří mezi ně samozřejmě oblečení, doplňky, spodní prádlo nebo pyžamo. I tolik neoblíbené ponožky ale mohou mít vtipné varianty. Darovat můžete například i kravatu do obleku, my doporučujeme podívat se k české značce Blažek, to je taková sázka na jistotu.

Dárková sada přípravků na vousy od Angry Beards

Nápadité dárky - potěší cestovatele, snílky i podivíny. Mezi tyto dárky patří například nástěnné mapy, placatky i deskové hry.

Aby první rande nebylo zároveň poslední – využijte skvělý nástroj k tomu, aby schůzka přesně odpovídala osobnosti a přání partnera/ky13. 10. 2021

Exkluzivní dárky - Archivní víno i tequila, luxusní parfém i například voucher na oblek na míru. Veřte, že nešlápnete vedle. A když jsme u toho obleku na míru, skočte do Berhardt nebo Windsors a radost bude zaručená.

Nejvyšší řada ultraprémiové tequily Patrón, řemeslně vyráběná ze 100% Weberovy modré agáve z mexického státu Jalisco. Prodává Warehouse

Zážitkové dárky - do této kategorie patří nejrůznější cesty, poukazy do restaurací i kurzy vaření. Velmi oblíbené jsou i různé formy předplatného. Darovat můžete např. zážitek v podobě divadelního představení v Národním divadle.

Jestli stále váháte a nic vás nenapadlo nebo sháníte už jen nějakou tu drobnost, zkuste se proklikat do galerie za našimi tipy. Stále ještě není pozdě.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com