Předprodeje lístků na letní festivaly začínají. Na Balaton Sound se objeví Marshmello, Armin Van Buuren a spousta dalších zajímavých jmen

Festival Balaton Sound, který se bude konat od 3. – 7. července 2019, zahajuje první fázi předprodeje vstupenek. Zároveň ohlásil také několik prvních jmen,…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Foto: Rockstar Photographers / 8. 12. 2018

Festival Balaton Sound, který se bude konat od 3. – 7. července 2019, zahajuje první fázi předprodeje vstupenek. Zároveň organizátoři ohlásili také několik prvních jmen interpertů, kteří se na festivalu objeví.

Seznam prvních čtrnácti jmen z programu Balaton Soundu 2019 obsahuje hvězdy, jako je šéf Mellogangu, maskovaný DJ Marshmello, nechybí ani hvězda labelu Armada a českými fanoušky milovaný Armin van Buuren. Na uplynulém ročníku uchvátil všechny DJ Snake a ten se na pláž jezera Balaton vrátí i v červenci 2019.

10. 5. 2019Recenze: Kde je zakopaný drak? Co zkazilo Hru o trůny?

Festival zahájí předprodej nejlevnějších vstupenek v pondělí 10. 12. od 12:00 a dostupné budou jen tři dny. Třešničkou na dortu je pak čerstvě zveřejněné aftermovie video z letošního ročníku.

Balaton Sound je pětidenní nonstop festival na pláži maďarského jezera Balatonu a kromě taneční hudby na Balaton Soundu najdete také současné hvězdy rapu a hiphopu. V roce 2019 se představí atlantský rapper Future, který v roce 2017 vydal alba Future a Hndrxx. Na Balaton Soundu vystoupil už dvakrát, po delší odmlce se vrací i berlínský Paul Kalkbrenner. Nebudou chybět ani charismatická dvojčata, krásky vystupující pod jménem Nervo, které jsou mezi českými fanoušky velmi oblíbené.

Future house Don Diabla bude jen jedním z mnoha stylů, na které budou moci tančit návštěvníci na pláži jezera Balatonu v maďarském Zamárdi. Na skvělé party budou hrát i Hernan Cattaneo, Will Sparks anebo také Timmy Trumpet. Dorazí také zástupci z proslulé Ibizy, tentokrát residenti Sunnery James & Ryan Marciano a Killy.

Line-Up:

ARMIN VAN BUUREN

DJ SNAKE

DON DIABLO

FUTURE

HERNAN CATTANEO

28. 5. 2019Vybavte se nádhernými vůněmi a stylovými venkovními a interiérovými dekoracemi na léto

KILLY

MARSHMELLO

NERVO

PAUL KALKBRENNER

SUNNERY JAMES & RYAN MARCIANO

TIMMY TRUMPET

WILL SPARKS

Festival brzy oznámí také další jména. Stačí sledovat jejich webovky (www.balatonsound.com/cz/). Mezitím se můžete naladit aftermovie z letošního ročníku.