Nízká hladina testosteronu v těle a co jste o ní nevěděli

7. 12. 2018 10:00 Co se děje
Nízká hladina testosteronu v těle a co jste o ní nevěděli

Cítíte se v poslední době neustále slabí a unavení? Nechce se vám často ani vstát z postele? Ani v posilovně už nezvednete to, co třeba před pěti lety? Přitom ale nepracujete přesčas a řádně odpočíváte? Pak vás možná potkal typický problém, se kterým se potýká většina mužů – snižující se hladina testosteronu v těle.

Hormony stojí za vším

Hormony jsou podivuhodné. Stojí za všemi pochody v těle. Za sexuální touhou, za naší radostí i smutkem, za hladem i pocitem najedení, za strachem nebo třeba za sílou a energií. Za vším hledejte hormony.

5. 12. 2018Šperky nejsou jen ženským potěšením. Stylové personalizované náramky budou slušet i moderním mužům!

A právě testosteron je pro muže jedním z nejdůležitějších hormonů. Bohužel se během stárnutí jeho přirozená hladina v těle snižuje. Už od třicátého roku až po čtyřicítku může jeho hladina v těle klesnout až o 10 %. A s každým rokem je tento proces rychlejší a rychlejší.

Zastavte pokles testosteronu co nejdříve

Ovšem v dnešní moderní době už nemusíte tomuto procesu jen laxně přihlížet. Už nemusíte být jen němým svědkem toho, jak vám postupně ubývá životní energie, mužnost a síla. Můžete s tím efektivně bojovat! Perfektní volbou jsou nejrůznější doplňky stravy. Díky nim postupně tento proces zpomalíte a prodloužíte si roky fyzické i psychické aktivity na maximum.

Výkon, síla, energie

V posilovně znovu objevíte ztracenou sílu. V práci budete zase výkonní jako za mlada. V posteli budete k nezastavení. I váš zevnějšek se změní. Zpátky získáte svou mužnost, svůj sexappeal, svou atraktivitu, svůj šarm. Konečně si budete opět připadat jako muž. A ani velká fyzická zátěž vás nezastaví.

6. 12. 2018České zlaté ruce zase slaví úspěch! Hotel Villa Memories byl vyhlášen nejlepším rodinným butikovým hotelem Evropy

Pokud tedy na sobě pociťujete výše zmíněné neblahé změny, začněte pro to něco dělat. Uvidíte, že je řešení tohoto procesu jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát, avšak změníte tím celý váš život. Jeho kvalita vzroste o desítky procent.

Zdroj: Foto: Shutterstock
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop