GALERIE: Za tohle by si učitelé větší platy rozhodně zasloužili aneb Žákovská kreativita nezná meze

5. 12. 2018 16:15 Co se děje
GALERIE: Za tohle by si učitelé větší platy rozhodně zasloužili aneb Žákovská kreativita nezná meze

Jedním z aktuálních témat poslední doby je navyšování učitelských platů. Nejen v politické sféře má tento návrh spoustu podporovatelů, ale také odpůrců.

Platy učitelů měly být navýšeny již v září letošního roku, ale podle posledních zpráv k tomu dojde pravděpodobně až v průběhu roku příštího. Možná se tak dočkáme i nějakých stávek.

6. 12. 2018Dva důvody, proč se vaše váha přestala hýbat směrem dolů, i když se snažíte

Podle předsedkyně Asociace ředitelů gymnázií Renaty Schejbalové je situace v Česku vážná a mnoho ředitelů má problém sehnat kvalitní učitele. Kromě toho chybí také ostatní personál do škol (kuchyně, úklid apod.).

My se však na učitele zaměříme z trochu jiného pohledu. Učitelé se totiž při zkoušení a opravování testů mnohdy pořádně zapotí, ale nutno zmínit, že i zasmějí. Fantazie žáků a studentů nezná meze a také kvůli tomu vzniklo na sociálních sítích několik skupin, kde si učitelé sdílejí obrázky z praxe. Přesněji řečeno – ty nejlepší kousky, které jsou jejich studenti schopni vytvořit.

23. 11. 2018Jak vypadaly české Vánoce před revolucí a které dárky byly nejoblíbenější v devadesátkách?

Níže v galerii najdete ty nejlepší fotky. Za práci s takovým "materiálem" by si učitelé zvýšení platu jistě zasloužili...

Zdroj: Instagram, Facebook
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop