Vědci zhlédli 100 hodin orálního sexu a vyrobili perfektní stroj na masturbaci ovládaný umělou inteligencí

5. 12. 2018 15:00 Co se děje
Vědci zhlédli 100 hodin orálního sexu a vyrobili perfektní stroj na masturbaci ovládaný umělou inteligencí

Různé jsou trampoty mužů, jejichž ženy často bolí hlava. Někteří přebytečnou energii vybíjejí třeba na zahradě a jejich skalka už tak vypadá jako Taj Mahal. Jiní hledají východisko v běžné masturbaci nebo navštíví vykonavatelky nejstaršího povolání. Někteří zase hledají technické pomocníky. A tím se dostáváme k dnešnímu tématu.

15. 11. 2018Falešní politici se na sociálních sítích těší oblibě. Nechybí Ovčáček, Okamura ani Schwarzenberg

Je zde totiž novinka na trhu sexuálních hraček, a to ne ledajaká. Poté, co je již několik let na trhu výrobek Autoblow 2, nasbírali jeho výrobci, kteří jej tehdy financovali na crowdfundingové platformě Indiegogo, postřehy od uživatelů, co by tak mohli vylepšit (prý to třeba bylo moc hlasité). U toho však nezůstalo, dále totiž podnikli vědeckou studii, při níž akademici s honosnými tituly v oblasti robotického inženýrství sledovali desítky hodin porna zahrnujícího orální sex a následně vytvořili studii Analýza pohybů v orálním sexu prováděném na mužích. Pak sedli k počítačům a naprogramovali umělou inteligenci, která bude ovládat nový sexuální stroj.

6. 12. 2018Dva důvody, proč se vaše váha přestala hýbat směrem dolů, i když se snažíte

Výrobek nazvaný opět Autoblow prý zahrnuje 16 různých technik provádění orálního sexu a umí se uživateli přizpůsobit a učit se. Vyhovuje všem velikostem penisu, má různé rychlosti, módy a také tlačítko k oddálení orgasmu. Abyste ze vší té romanticky neupadli, řekněme si, jak to vlastně prakticky funguje.

Základem je výkonný motorek a měkký rukáv, kam se zasune penis natřený lubrikantem. Následně motorkem ovládaný prstenec obepínající rukáv začne provádět pohyby, se kterými jste jistě všichni seznámeni. Celé zařízení se pak dá samozřejmě rozebrat a rukáv vyčistit, aby byl připraven na další hezký večer při svíčkách.

Cena nového Autoblow by se měla pohyboval kolem 250 dolarů a do distribuce by tento robotický milovník měl přijít již v květnu 2019. Jeho předchůdce Autoblow 2 můžete online pozvat na rande, tedy zakoupit, již nyní. Krásný tip na dárek...

Zdroj: FOTO: Youtube
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop