Splňte si váš sen o designovém bydlení

5. 12. 2018 10:00 Co se děje
Splňte si váš sen o designovém bydlení

Toužíte po rodinném domu nebo vile, ale v centru Prahy jen těžko hledáte vhodný pozemek? Rezidence Sacre Coeur2 je místo, které vám pomůže váš sen splnit. Stačí si vybrat jeden z dvoupodlažních loftů se stropní výškou přes 5 metrů v jižním svahu pod Petřínem a máte všechny výhody velkoměsta na dosah.

Nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu, bezpečnost a ochrana soukromí. Velkorysé lofty s dispozicí rodinného domu okouzlí vysokým standardem a kvalitou, ale také pěknými výhledy na centrum Prahy nebo Bertramku.

22. 11. 2018Největší hrozbou pro životní prostředí nejsou plasty, ale váš pes

Tím však představy o dokonalém bydlení zdaleka nekončí. Loftové bydlení doslova zhmotňuje představu o volnosti, rozlehlý obývací pokoj upoutá svou vzdušností a nádherným výhledem na pražské panorama. Všechny byty v Rezidenci Sacre Coeur2 mají dvě koupelny, z nichž jedna je vždy součástí ložnice a přispívá tak k maximálnímu komfortu života. Nyní navíc ke koupi loftu získáte jako dárek luxusní kontinentální postel Bedeur jako dárek.

Vaše sny o perfektním bydlení si můžete splnit i v dalších rezidenčních projektech společnosti SATPO. Jedním z nich je Rezidence Kobrova, která osloví zejména milovníky bydlení v centru pražské metropole. Velkou předností této novostavby je klidný vnitroblok plný zeleně s kombinací prostorných teras a střešních zahrad. Vybírat lze z bytových jednotek 1+kk až 3+kk.

8. 12. 2018Držíte ketodietu a nedaří se vám zhubnout? Možná děláte jednu z těchto šesti chyb!

Hledáte-li něco většího s prostornou terasou a s výhledy, zaměřte svou pozornost na komorní projekt Holečkova House, který nabízí exkluzivní byty dispozice 5+kk na samostatném patře v pátém nadzemním podlaží. Soukromí, které tento projekt díky své velikost nabízí je ojedinělé a velmi exkluzivní.

Hledáte-li komerční prostory v centru Prahy, jste ve společnosti SATPO také na správné adrese. Moderní kancelářské a obchodní prostory pro podnikání (včetně příležitosti pro provoz restaurace v těsné blízkosti prémiových rezidencí) lze vybírat k okamžitému využití nejen v Rezidenci Sacre Coeur2, ale také ve Vitality Rezidenci. Pro individuální klientské změny se nabízí projekt Holečkova House, jehož výstavba bude zahájena již v letošním roce. Všechny komerční prostory mají perfektní lokalitu, rezidenční zázemí, služby a vysoký standard, který ocení nejen vaši zaměstnanci, ale také obchodní partneři. LÉPE bydlet, VÍCE prožít…Více na www.satpo.cz.

Zdroj: SATPO
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop