GALERIE: Jak vypadají muži na nákupech?

3. 12. 2018 10:00 Co se děje
GALERIE: Jak vypadají muži na nákupech?

I když se často říká, že Vánoce jsou hlavně svátky klidu a pohody, ne vždy je to úplně pravda. Pro mnohé to znamená také velký shon, zběsilé nakupování a stres.

Co je pravdy na tom, že nákupy milují hlavně ženy? I když se tento trend postupně mění, bylo donedávna známo, že nákupy jsou hlavně doménou žen. Muži tuto činnost až tak moc v lásce nemají. Alespoň někteří. Co však platí dodnes, je odlišná doba, kterou na nákupech každé pohlaví stráví.

13. 11. 2018Extáze: Taneční droga, nebo zázračný lék pro pacienty s post-traumatickou stresovou poruchou?

Ženy totiž dokážou nákupy "zabít" celý den. Jen v jednom obchodě s obuví se zdrží klidně i dvě hodiny, což může být pro mnoho mužů opravdovým terorem. Muži jdou většinou na jistotu a přesně vědí, co chtějí. Podobná může být situace i v případě nákupu vánočních dárků.

10. 12. 2018Víte, o čem sníte? Největší mýty o tom, co říkají sny o našich přáních a osudu
Na toto téma existuje také spousta vtipů, ale zároveň třeba i speciální písně. My jsme se však podívali na reálné příklady toho, co muži dělají, když jejich ženy zrovna nakupují. Záběry jsou to opravdu zajímavé a ty nejlepší z nich najdete níže v galerii.
Zdroj: Facebook, BP
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop