Návraty slavných boybandů: Backstreet Boys příští rok zavítají do Prahy

29. 11. 2018 16:00 Co se děje
Návraty slavných boybandů: Backstreet Boys příští rok zavítají do Prahy

Vypadá to, jako bychom se vraceli zpět v čase. Nedávno nás svým velkolepým návratem na scénu překvapila skupina Lunetic a příští rok k nám zavítá jeden z nejslavnějších boybandů všech dob – Backstreet Boys.

Neexistuje snad nikdo, kdo by neznal alespoň jeden z jejich hitů. Na kontě jich mají více než dvacet a Backstreet Boys po světě prodali také více než sto milionů nahrávek. Jejich turné navazuje na vydání nové desky s názvem DNA, na kterou se fanoušci mohou těšit už 25. ledna příštího roku.

26. 11. 2018GALERIE: Češi zachytili ty největší bizarnosti na fotkách. Nebudete se stačit divit

Dobře známé hity, ale také nové songy z alba DNA si můžete vychutnat v pražské O2 aréně již 22. června 2019. Bude se jednat o jejich největší halové turné po 18 letech a objeví se ve velkých metropolích v Evropě a Severní Americe.

Historie skupiny sahá až do roku 1992 a o tom se zmiňuje také jeden z členů: "Naše skupina začala před 26 lety a díky všem úspěchům a pádům naší kariéry jsme se naučili, že to není o nás jako o jednotlivcích, ale o tom, co je pro skupinu nejlepší," uvádí Howie D. Možná také díky tomu jsou schopni i po tak dlouhé době stále spolupracovat.

Kevin Richardson dodává jeden postřeh k novému albu a proč zvolili právě název DNA: "Byli jsme schopni přenést všechny naše vlivy a styly do jednoho souvislého díla. Tyto písně jsou skvělou reprezentací toho, kdo jsme jako jednotlivci, a kdo jsme jako skupina. Je to naše DNA. Jsme na něj opravdu hrdí. "

"Naše cesta pokračuje a je ještě hodně toho, co je třeba udělat,“ říká Brian Littrell. "Žijeme další kapitolu, která ještě nebyla řečena, a to je velmi zrušující."

28. 11. 2018Válka versus normální život. Umělec spojuje dvě zcela odlišné situace v jednu fotografii a výsledek je famózní
Během toho, co kluci nahrávali nové album, vystupovali také v Las Vegas v rámci rezidentních koncertů s názvem Backstreet Boys: Larger Than Life. Toto angažmá jim končí již 27. dubna 2019 a ihned poté se přesouvají na koncerty do Evropy.
Zdroj: Backstreet Boys, Facebook, Instagram
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop