Pan Božský měl podle scénáře Sexu ve městě 3 zemřít!

28. 11. 2018 12:00 Co se děje
Pan Božský měl podle scénáře Sexu ve městě 3 zemřít!

Už je to nějaký ten pátek, co svět oběhla zpráva, že další pokračování Sexu ve městě se konat nebude. Někteří fanoušci byli zklamaní, jiní však tuto skutečnost ocenili. Kolem celé kauzy se vyrojila spousta emocí, herečky Sarah Jessica Parker (Carrie) a Kim Cattrall (Samantha) se dokonce veřejně přely v televizi. Novinář James Andrew Willer se nyní rozhodl celou záležitost více prozkoumat a přišel na pár zajímavých faktů.

30. 11. 2018Studie odkryla zajímavé a místy až mrazivé důvody, proč mladí lidé tolik milují Instagram

Pro svůj podcast James Andrew Miller vyzpovídal herce z této ikonické show jako například Sarah Jessicu Parker (Carrie), Chrise Northa (pan Božský), Kristin Davis (Charlotte) či Willieho Gardsona (Stanford). Miller tvrdí, že na vlastní oči viděl část scénáře k filmu Sex ve městě 3, který se nakonec točit nebude, protože se Kim Cattral (Samantha) odmítla natáčení zúčastnit.

Miller tvrdí, že se ve scénáři vyskytovala šokující událost: pan Božský, Carriin manžel a muž, okolo kterého se víceméně točila celá dějová linka seriálu, měl totiž ve filmu zemřít! A to prý relativně na začátku, načež celý zbytek filmu se měl točit okolo toho, jak je Carrie nešťastná a truchlí.

28. 11. 2018Nové technologie ovlivňují kosmetický průmysl víc, než si myslíme! Jaké jsou aktuální trendy v této oblasti?

Herečce Kim Cattrall tento scénář údajně neseděl. „Lidé v okolí Kim věří, že scénář neměl postavě Samanthy co nabídnout,“ řekl Miller a poukázal tím na fakt, že by se děj filmu spíše než okolo vztahů čtyř přítelkyň točil okolo emocí samotné Carrie.

Sarah Jessica Parker Millerovi na toto téma řekla: „Vyjednávaly jsme spolu (s Kim Catrall) v dobré víře. Napsala jsem jí e-mail, snažila jsem se ji oslovit a říct jí: ,Všichni chceme, abys byla součástí. Jsi přece nedílná součást tohoto projektu! Doufám, že až budeš tento scénář číst, uvidíš v něm tu stejnou krásu, radost i smutek, jako v něm vidím já.‘“ Kim Catrall však ve scénáři ani jednu ze zmíněných věcí neviděla a údajně měla na další pokračování série nereálně požadavky, které studio nebylo schopné uskutečnit. Třetí díl Sexu ve městě tedy nebude, avšak po tragické úrovni druhého filmu bychom řekli, že to je spíš dobře.  

Zdroj: out.com
Hynek Toman

Autor

Hynek Toman

Estét tíhnoucí k perfekcionismu, i pankáč, který je pro každou špatnost. Milovník ostrého jídla. V minulém životě byl Marilyn Monroe.

E-shop