Dokonalý spánek? Dopřejte si jej s Royal Comfort!

28. 11. 2018 17:00 Co se děje
Dokonalý spánek? Dopřejte si jej s Royal Comfort!

Společnost Royal Comfort si pro vás připravila exkluzivní vánoční dárek, a to cenové zvýhodnění v hodnotě 20 % na kontinentální postele americké značky King Koil.

20. 11. 2018Záhadná voda plná minerálů, která promění v kámen vše, s čím přijde do kontaktu

Vánoční akci můžete využít do konce roku 2018 na prodejnách Royal Comfort v Praze a Karlových Varech.

Vysoké komfortní postele Royal Comfort najdete nejen v rezidenčních projektech a hotelech nejvyšší kategorie. Na českém trhu společnost zastupuje hned několik předních světových značek, především však firmu King Koil, která letos oslavila 120 let od založení.

Tato tradiční americká značka zahájila svou výrobu již v roce 1898 a také díky spolupráci s Mezinárodním sdružením chiropraktiků dnes patří mezi nejprestižnější výrobce luxusních postelí na světě. Společnost King Koil disponuje více než 40 výrobními závody po celém světě a její zastoupení dosahuje 80 zemí světa. Díky své velikosti produkuje každý z výrobních závodů kromě prvotřídních matrací také designové postele, jejichž výběr zákazníka neomezuje v rozměrech, pestrosti potahových materiálů, nápaditosti v designu a rozměrech. Především díky možnosti individuálního designu a kvalitě matrací naleznete postele těchto značek i v nejlepších světových hotelech řetězců Westin, Le Meridien, Marriott, The Ritz Carlton, Hilton, Sheraton a mnoha dalších.

22. 11. 2018Existuje toxická feminita? Na tom, co je jejím obsahem, se neshodnou ani feministky

Udělejte si čas a nechte si poradit

Výběr vhodné postele rozhodně není záležitostí na několik minut a chcete-li vybrat postel, která vám bude skutečně vyhovovat, věnujte tomuto nákupu minimálně hodinu času a navštivte showroom, kde si můžete postele vyzkoušet. Každý showroom, nabízející kvalitní produkty, má svého proškoleného prodejce, který vám do detailů vysvětlí složení a popíše jednotlivé vrstvy postele. Představí veškeré výrobní možnosti, variabilitu a je připraven zodpovědět jakýkoli váš dotaz. Navštívíte-li některý ze showroomů firmy Royal Comfort, bude se na vás těšit kvalifikovaný personál, který vám bude věnovat veškerou pozornost a individuální péči. Seznámí vás s problematikou kontinentálních postelí, dokáže navrhnout ideální typ matrace a zároveň bude vaším průvodcem při sestavení designu postele.

Určitě se do showroomu Royal Comfort přijdte podívat!

www.royalcomfort.cz

Zdroj: ADC Studio
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop