Vybavte si kuchyň unikátními retro spotřebiči Russell Hobbs

30. 11. 2018 10:00 Co se děje
Vybavte si kuchyň unikátními retro spotřebiči Russell Hobbs

Retro styl je opět v kurzu. Tento trend nepozorujeme pouze o módy, nábytku či bytových doplňků. Na řadu přišla také elektronika, konkrétně kuchyňské spotřebiče. Uvnitř plné inovativních technologií, na povrchu doplněné atraktivními retro prvky.

Stylovou řadu retro spotřebičů Russell Hobbs si oblíbí opravdu každý. Díky těmto spotřebičům zažijete nostalgický pocit návratu do minulosti a zároveň si budete moci užívat inovativní technologie a skvělý výkon produktů. Navíc neexistuje možnost, jak lépe designově obohatit svou kuchyň.

19. 11. 2018Judd Law kritizuje svou roli Albuse Brumbála v novém pokračování Fantastických zvířat: „Děti potřebují gay hrdiny,“ tvrdí

Retro řada Russell Hobbs představuje různé druhy spotřebičů. Na výběr jsou třeba spotřebiče ze snídaňové řady – varná konvice, topinkovač či kávovar, ale také z řady na přípravu jídla – stolní mixér, ruční mixér, tyčový mixér nebo kuchyňský robot.

Čím jsou tyto spotřebiče specifické? Především svými detailně propracovanými funkcemi. Například varná konvice je vybavena zónou rychlého varu pro 1/2/3 šálky. Díky červeným indikátorům uvnitř konvice přesně víte, kolik množství vody pro jejich přípravu potřebujete. Tím ušetříte drahocenný čas, energii i peníze.

Zajímavým prvkem spotřebičů jsou také retro ukazatele, které vám poskytují různé informace pro lepší přehled. Na topinkovači zjistíte, kolik času zbývá do opečení topinek. Ukazatel kávovaru značí, kolik času zbývá ze 40 minut, po které je kávovar schopen udržet kávu teplou. Na stolním mixéru a kuchyňském robotovi díky retro ukazateli uvidíte aktuální rychlost otáček. Rychlost zvolíte pomocí posuvného přepínače.

Ačkoliv design spotřebičů je v nádechu retra, byly použity nové technologické postupy a produkty předvádí perfektní výkony. Například ruční mixér disponuje speciálními šlehači Helix Beaters, které díky svému designu a materiálu dosáhnou 2x lepších výsledků. Mixování bude komfortní i díky ergonomické rukojeti s jemným, protiskluzovým povrchem. Tyčový mixér vám usnadní práci díky inovativním čepelím Infinity pro zajištění až o 40 % hladší směsi po rozmixování.

20. 11. 2018Zajeďte si na francouzský festival SnowAttack a užijte si zimní sporty i legendy taneční hudby, včetně Michaela Buriana
Pokud stále přemýšlíte nad dárkem pro své blízké, můžete nyní v rámci nákupu těchto retro spotřebičů využít speciální akce. Na vybrané modely z řady Retro získáte zpět 200 Kč z nákupu anebo můžete využít akce 60denní záruky vrácení peněz. Více informací naleznete na https://www.russellhobbs-podpora.com/.
Zdroj: Russell Hobbs
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop