Throuple jako nový moderní typ vztahů prý své účastníky uspokojuje mnohem lépe než vztahy klasické

26. 11. 2018 15:00 Co se děje
Throuple jako nový moderní typ vztahů prý své účastníky uspokojuje mnohem lépe než vztahy klasické

Ivan Lebeděv potkal svou přítelkyni coby učitel teologie. Serafima Eriklinceva pak potkala svou přítelkyni jménem Apollinaria Mayslik-Mercalova na letním táboře. Flétna tam žádnou roli zřejmě nehrála, obě setkání měla ale společný jeden článek. Řeč tedy není o vzniku dvou párů, ale jedné trojice, neboli vztahu typu throuple.

Ten spočívá v tzv. polyamorii, nejde tedy jen o trojku či pravidelný sex ve třech, nýbrž i o vztah a soužití ve třech, kdy se ve třech tedy nedějí jen intimnosti, ale i láska. Zmíněná trojice se považuje za rodinu. „Když jsme byli poprvé všichni tři spolu, bylo to jako v transu, jakýkoli pocit konfliktu zmizel, bylo to jako věčné štěstí,“ popsala pro Daily Mail extaticky své soužití, které trvá již tři roky, spokojená trojice. „Všichni žijeme spolu v otevřeném vztahu,“ dodávají k tomu. Tedy mohou vídat i jiné lidi, a to v případě, že by jim stávající dvě varianty přišly při pátku zase tak nějak málo.

29. 11. 2018"Létat můžete i s maturitou, ale za školu dáte i dva miliony korun," říká sympatický pilot René Kuboš

Nebojte, pozadu nezůstali ani někteří gayové. Frankie Grande, jehož shoda příjmení se zpěvačkou Arianou Grande není náhoda, neboť jsou sourozenci, svět nejprve oblažil svou účastí v reality show Big Brother a nyní nás potěšil informací, že má přítele, který je ženatý s jeho dalším přítelem. To čumíte, co.

Soužití ve třech popsal pro US Weekly. Nevíme, jak často chodí Frankie do Hollywoodu, ale víme, že chodí naráz s advokátem Danielem Sonasohnem a lékařem Mikem Pophisem. „Toto jsou mojí kluci,“ představil svého právníka a svého doktora světu. Soužití zatím trvá jen tři měsíce, ale prý je to skvělé i praktické, neboť všichni zúčastnění jsou časově zaneprázdněni, ale při třech účastnících se vždycky najde alespoň jeden, který třeba Frankieho doprovodí na akce. Většinu věcí ale prý dělají ve třech.

15. 11. 2018Znáte důvody, proč dnes mají lidé méně sexu? Američtí sociologové ano!

Tento typ vztahů je v současné otevřené době čím dál populárnější a pro účastníky dle jejich tvrzení více uspokojivý nežli vztahy klasické. Polyamorie se neomezuje na počet tři, a tak existují i vztahy ve čtyřech či pěti lidech. Zúčastnění hovoří o tom, že jeden partner by je zcela nenaplnil, že tak vzniká specifická harmonie a že více lidí rovná se více lásky. Mnohým se takový vztah prostě jen tak přihodil, když se jeden z páru zakoukal do někoho jiného a první z páru se do něj zvládnul následně zakoukat také… Já vím, je těžké se v tom orientovat, když tak si udělejte diagram, kde si osoby označíte A, B a C. Popřípadě D, E a F.

Inu, když vztah připomíná počtem účastníků už pomalu lokální technoparty, mně by to tedy přišlo dosti matoucí, ale proti gustu… A dobré na tom musí být i to, že na domácí práce jsou pak tři kandidáti. To mi na tom vlastně přijde vůbec nejlepší.

Zdroj: FOTO: Instagram, Youtube
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop