Konzumace skla a vztah s nafukovacími hračkami. Podívejte se na ty nejkurióznější závislosti lidí

21. 11. 2018 18:00 Co se děje
Konzumace skla a vztah s nafukovacími hračkami. Podívejte se na ty nejkurióznější závislosti lidí

Pokud jste si doteď mysleli, že si člověk může vyvolat závislost pouze na nejrůznějších drogách, a to alkoholu, cigaretách či na něčem ještě horším, jste na omylu. Existují i takové závislosti, kterým byste jen těžko uvěřili.

Svého času se v televizi dokonce vysílal i jeden pořad s názvem „Má neobvyklá závislost“. V něm se lidé svěřovali s kuriózními závislostmi a na ty vůbec nejšílenější se můžete podívat ve výčtu níže.

Závislá na konzumaci kočičího žrádla

Skoro padesátiletá Mary je závislá na konzumaci kočičího žrádla. Vše začalo po náročném rozvodu a její závislost se rozrostla až do té míry, že dnes utrácí daleko více peněz za žrádlo pro kočky než za normální jídlo.

13. 11. 2018Extáze: Taneční droga, nebo zázračný lék pro pacienty s post-traumatickou stresovou poruchou?

Závislá na dětském pudru

Možná si říkáte, že je slečna Jaye závislá na pudrování dětským pudrem, ale to by nebylo až tak kuriózní. Jaye tento pudr totiž šňupe. Tuto závislost musela prozradit, když se o ní začali bát její kamarádi, kteří při návštěvě u ní doma viděli tenký povlak bílého prášku na nábytku. Mysleli si, že jede v tvrdých drogách. Nakonec se z toho vyklubal dětský pudr, ten šňupe až desetkrát denně z kávové lžičky.

Závislá na konzumaci vlastní moči

Pokud jste si doteď mysleli, že hranici již nelze překročit, tak jste byli na omylu. Carrie je totiž závislá na pití moči. Každý den vypije něco přes dva litry své vlastní moči. Má ráda její chuť a zároveň pocit, že se konzumací moči vnitřně očistí. Pokud zrovna jíte, tak se moc omlouváme.

Závislý na konzumaci skla

Abychom ve výčtu nejkurióznějších závislostí neměli jen ženy, představujeme také Joshe, který je závislý na konzumaci skla. Jaká je jeho největší záliba? Nejvíc si pochutnává na žárovkách. Jediné, co k tomu víme, je, že se asi příliš vysokého věku nedožije.

23. 11. 2018Designová světla EGLO pro jedinečný interiér

Vztah s nafukovacími hračkami

Dosud jsme hovořili spíše o závislostech v souvislosti s konzumací. Další muž je však závislý na nafukovacích zvířátcích, a to až do té míry, že s patnácti z nich je, jak on sám říká, ve vážném vztahu. Líbí se mu jejich výraz tváře a často s nimi také usíná.

Sexuální vztah se svým autem

Zatímco předchozí muž udržoval pouze nepohlavní vztah s nafukovacími zvířátky, trochu jiný případ je Nathaniel, který miluje svůj Chevrolet z roku 1998 a udržuje s ním dokonce i sexuální vztah. Jak přesně to vypadá? To myslíme, že nikdo vědět nechce. Stačí pár fotek v galerii.

Zdroj: Chive, Discovery
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop