Schází vám předkožka? Na internetu si můžete objednat umělou!

Pokud na to lze jen pomyslet, už to určitě existuje. To platí snad pro jakoukoliv pomůcku pro sexuální život s těmi nejrůznějšími tvary a parametry. Jestli…

Pokud na to lze jen pomyslet, už to určitě existuje. To platí snad pro jakoukoliv pomůcku pro sexuální život s těmi nejrůznějšími tvary a parametry. Jestli jste někdy zatoužili po umělé předkožce, tak ano, i tu na internetu seženete.

V období svátků souložíme víc než jindy, protože jsme všichni naladěni na stejnou emoci. O Vánocích to platí taky18. 12. 2021

S čím umělá předkožka od společnosti ManHoods pomáhá? Někteří pánové po obřízce prý trpí bolestivými a intenzivními nočními erekcemi. Další si pak stěžují na odírání žaludu o kalhoty, a zejména starší pánové zas trpí na tu pověstnou „poslední kapičku, která jde vždy do kalhot“. No a v neposlední řadě, podle výrobce také některým mužům prostě schází „teplo předkožky“.

Redaktorka Vice Laura Bell se tak rozhodla vyzkoušet, jestli jsou opravdu tyto duhové „kapuce na přirození“ tak zázračné, jak výrobce slibuje. Nakoupila proto pro svého obřezaného kamaráda sadu „náhradních dílů“ z gumy i hedvábí a pak týden pozorovala jeho reakce.

„No, nevím. Je to asi jako bych si natáhnul silonky. Nejdřív si říkám, co to sakra je, ale pak na to většinou zapomenu,“ vyjádřil se kamarád jménem Damien. „Jen teda musím říct, že i když mi výrobce dal návod na použití o dvanácti krocích, falešná předkožka mi pořád padá. Jo a taky jsem pro jistotu začal močit v kabinkách. Nemám náladu nikomu vysvětlovat, co to nosím na přirození.“

Co aktuálně nejvíc letí na Grindru? Queer seznamka prozradila i něco o svých českých uživatelích14. 1. 2022

A jak falešná předkožka ovlivnila jeho sexuální život? „Kupodivu jsem byl tenhle týden sexuálně nejaktivnější za poslední dobu. Jenomže ne kvůli předkožce, ale spíš jí navzdory. Jakmile jsem tušil, že se bude něco dít, nejprve jsem si zašel na záchod si ji sundat. Ty komentáře bych fakt nechtěl poslouchat,“ podotýká Damien.

Má podle něj „hedvábná kapuce“ nějakou výhodu? „Leda tu, že to bylo docela zábavné téma k hovoru s kamarády,“ směje se Damien.

Zdroj: Vice, ManHoods