Chcete se stát teroristou? Pošlete nám fotku svého přirození! Takto to prý funguje na internetových fórech islámských fundamentalistů

10. 11. 2018 10:00 Co se děje
Chcete se stát teroristou? Pošlete nám fotku svého přirození! Takto to prý funguje na internetových fórech islámských fundamentalistů

Možná jste se někdy ptali, kde se berou dovednosti hackerů ve službách Islámského státu a jiných teroristických organizací. Vysvětlení může být pro někoho překvapivé. Mladí muži z islámského světa si musí osvojit hackerské umění, aby se dostali k pornu. A zejména k těm videím, ve kterých nevystupují dámy.

5. 12. 2018Vyhrát Superstar nemusí být žádné terno! Na některé z vítězů jste už jistě dávno zapomněli

V islámském světě je celkově obtížné dostat se i k běžné pornografii. Pokud se ale chcete dostat k té „od pánu, s pány, a pro pány“, musíte si osvojit značné hackerské dovednosti. Ukazuje to analýza odborníka na softwarovou bezpečnost Roberta Grahama ze společnosti Errata Security. „Když se podíváte na islámský darkweb, zjistíte, že motivací velké části hackerů je prostě dostat se ke gay pornu,“ příše Graham.

Graham se také domnívá, že velká část teroristů v sobě potlačuje bisexualitu či homosexualitu. Jejich sexuální orientace z nich však nedělá spojence západu. „Stále jim jde o to oženit se a mít ženu, stále jim jde o to bránit konzervativní hodnoty islámu. Svá osobní práva staví až na druhé místo.“

Mimochodem, Graham přišel na další zajímavé zjištění. Abyste byli vůbec připuštěni do některých teroristických skupin, musíte kromě jiného zaslat administrátorům fotku svého „nádobíčka“. Ano, někteří teroristi si libují v „dickpicích“.

11. 11. 2018Proč (ne)podržet ženě dveře aneb Mnoho povyku pro nic

Jak to tak vypadá, opět platí pravidlo, že odříkaného ten největší krajíc. Takzvaný Haggardův zákon říká, že čím více se člověk prezentuje jako homofob, tím s větší pravděpodobností je sám homosexuálně orientovaný. Tento zákon je mimochodem pojmenován po nechvalně proslulém americkém televangelistovi Tedu Haggardovi, který proslul plamennými projevy proti homosexuálům, aby byl následně policí zadržen ve společnosti hispánského prostituta a s pytlíkem metamfetaminu.

Zdroj: Queerty, Errata Security
Petr Opršal

Autor

Petr Opršal

Milovník perliček na dně vína i pěny na hladině piva. Těžký stroj, poháněný kofeinem a smyslem pro humor. Melancholický cholerik, idealistický cynik. Tvor, který si pamatuje všechny vítěze Survivoru, ale kdyby neměl hlavu pevně přišroubovanou, někde ji zapomene.

E-shop