Chcete se cítit jako za mlada? Možná si budete moct nechat legálně snížit věk!

Nechat si změnit jméno není nic těžkého. Změna pohlaví je daleko náročnější, ale rozhodně byste nebyli první ani poslední. Holandský senior Emile Ratelband…

Autor: Petr Opršal / Zdroj: BBC / 9. 11. 2018

Nechat si změnit jméno není nic těžkého. Změna pohlaví je daleko náročnější, ale rozhodně byste nebyli první ani poslední. Holandský senior Emile Ratelband ovšem touží po tom, aby si mohl změnit věk, a se svým požadavkem se obrátil na nizozemské soudy.

25. 2. 2019OBSAH NEVHODNÝ PRO KONZERVATIVNÍ POVAHY. Kazma o gayích: “Klidně si to doma dělejte obříma růžovýma dildama! Je mi to jedno. Dělám horší věci”

Ratelband letos oslavil šedesáté deváté narozeniny. Vypadá ovšem daleko mladší a mladší se i cítí. A tomu prý jeho věk neodpovídá. „Když někomu napíšu na Tinderu, neodpoví mi, jsem na ně moc starý. V šedesáti devíti také sotva dostanu hypotéku na dům, málokdo mne také bude chtít zaměstnat. Přitom mám podle lékařů tělo zdravého pětačtyřicátníka,“ říká muž, který se živí jako motivační kouč a příležitostný herec.

Právě proto se obrátil na místní soud pro Arnhem, aby změnil jeho rok narození z 1949 na 1969. Jak se ale zdá, soudci jsou podle serveru BBC k jeho požadavkům skeptičtí. „Minulost nejde zcela smazat. Nechápu, jak bychom potom klasifikovali prvních dvacet let vašeho života,“ vyjádřil se jeden ze soudců.

Jak případ pana Ratebanda dopadne, ještě není zřejmé. Sám senior ovšem prohlásil, že pokud by mu byla změna povolena, rád se vzdá svého nároku na důchod.

11. 4. 2019Překvapivé množství mužů předstírá orgasmus. Proč a jak to dělají?

LUI zajímá, pokud by podobné pravidlo prošlo, jak by na to asi naši čtenáři reagovali? Kolik by si jich asi nechalo nějaká léta přidat a kolik zase ubrat? Někdy se přece jen člověěk cítí na patnáct, někdy zase na sedmdesát.