FOTOREPORT: V Praze byla představena nová designerská kolekce MOSCHINO [tv] H&M

Pražský flagship store značky H&M, který se nachází v Nákupní Galerii Myslbek, se včera proměnil v jednu velkou disco party k uvedení nové designerské kolekce…

Autor: Jan Witek / Zdroj: HM, Moschino / 8. 11. 2018

Pražský flagship store značky H&M, který se nachází v Nákupní Galerii Myslbek, se včera proměnil v jednu velkou disco party k uvedení nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M. Magazín LUI u toho samozřejmě nesměl chybět a z této akce vám přinášíme rozsáhlý fotoreport.

Pozvaní hosté měli jedinečnou možnost vstoupit do bláznivého a excentrického světa MOSCHINO. Kreativní ředitel této oblíbené módní značky, Jeremy Scott, který jí přinesl před pár lety novou popovou energii, vytvořil pro H&M kolekci plnou života, hravosti a humoru.

24. 5. 2019Whitney Houston vyrazí na turné a vydá album. Hvězdy vstávají z mrtvých a brzy budou koncertovat i u vás doma

Na včerejším uvedení nechyběly mnohé známé tváře českého showbusinessu. Kousky z nové kolekce včera večer oblékli Dara Rolins, Monika Marešová, Filip Vaněk, Pavlína Němcová, Mariana Prachařová, Nikol Moravcová, Klára Vytisková, Aneta Charitonová, Jan Bendig, Šarlota Frantinová, Nelly Řehořová, Vanda Jandová či Žofie Dařbujánová.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o opravdovou disco party, nechyběly ani ty nelepší hudební mixy hitů z 90. let v podání talentované DJ Flo Real.

Jelikož se celá kampaň kolekce MOSCHINO [tv] H&M nesla v duchu inovativního TV konceptu, který využívá tradiční i sociální média a nabízí působivý nový „zapping“ zážitek v digitálním světě, nechybělo na party ani TV Studio, kde měli všichni možnost stát se na chvíli TV moderátory i producenty TV kanálu MOSCHINO.

Více než 450 hostů, kteří se přišli na party podívat, měli také jako první možnost zakoupit si v pop up storu MOSCHINO [tv] H&M kousky z této originální a zábavné kolekce. K vytvoření atmosféry 90. let přispěl i pro tato léta typický catering – velmi oblíbený americký street food v té nejvyšší kvalitě, vše servírované v nádobí z ekologických materiálů.

20. 5. 2019IQOS, nebo glo? Který z nich lépe padne do ruky a vydrží déle bez nabíjení?

Kolekce MOSCHINO [tv] H&M je od dnešního rána k dostání na HM.COM a v Nákupní galerii Myslbek Praha. Jak nová kolekce slušela osobnostem, které se na včerejším uvedení objevily, uvidíte v rozsáhlém fotoreportu níže.