FOTOREPORT: V Praze byla představena nová designerská kolekce MOSCHINO [tv] H&M

8. 11. 2018 18:30 Co se děje
FOTOREPORT: V Praze byla představena nová designerská kolekce MOSCHINO [tv] H&M

Pražský flagship store značky H&M, který se nachází v Nákupní Galerii Myslbek, se včera proměnil v jednu velkou disco party k uvedení nové designerské kolekce MOSCHINO [tv] H&M. Magazín LUI u toho samozřejmě nesměl chybět a z této akce vám přinášíme rozsáhlý fotoreport.

Pozvaní hosté měli jedinečnou možnost vstoupit do bláznivého a excentrického světa MOSCHINO. Kreativní ředitel této oblíbené módní značky, Jeremy Scott, který jí přinesl před pár lety novou popovou energii, vytvořil pro H&M kolekci plnou života, hravosti a humoru.

24. 10. 2018Z dějin erotiky: Pornografie vznikla až v devatenáctém století, nemravné obrázky ale kreslili už pralidé

Na včerejším uvedení nechyběly mnohé známé tváře českého showbusinessu. Kousky z nové kolekce včera večer oblékli Dara Rolins, Monika Marešová, Filip Vaněk, Pavlína Němcová, Mariana Prachařová, Nikol Moravcová, Klára Vytisková, Aneta Charitonová, Jan Bendig, Šarlota Frantinová, Nelly Řehořová, Vanda Jandová či Žofie Dařbujánová.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o opravdovou disco party, nechyběly ani ty nelepší hudební mixy hitů z 90. let v podání talentované DJ Flo Real.

Jelikož se celá kampaň kolekce MOSCHINO [tv] H&M nesla v duchu inovativního TV konceptu, který využívá tradiční i sociální média a nabízí působivý nový „zapping“ zážitek v digitálním světě, nechybělo na party ani TV Studio, kde měli všichni možnost stát se na chvíli TV moderátory i producenty TV kanálu MOSCHINO.

Více než 450 hostů, kteří se přišli na party podívat, měli také jako první možnost zakoupit si v pop up storu MOSCHINO [tv] H&M kousky z této originální a zábavné kolekce. K vytvoření atmosféry 90. let přispěl i pro tato léta typický catering – velmi oblíbený americký street food v té nejvyšší kvalitě, vše servírované v nádobí z ekologických materiálů.

19. 10. 2018Rozvodovost v Česku roste, soužití párů stejného pohlaví vydrží více než manželství heterosexuálů. Mají lesby a gayové recept na štěstí?

Kolekce MOSCHINO [tv] H&M je od dnešního rána k dostání na HM.COM a v Nákupní galerii Myslbek Praha. Jak nová kolekce slušela osobnostem, které se na včerejším uvedení objevily, uvidíte v rozsáhlém fotoreportu níže.

Zdroj: HM, Moschino
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop