Nevěstinec se silikonovými pannami dorazil už i do Česka, první byl otevřen v Praze

Ačkoliv byste si mohli myslet, že vůbec nejstarší lidské řemeslo by žádnou modernizací projít nemohlo, jste na omylu. Po světě se totiž v poslední době…

Autor: Jan Witek / Zdroj: NaughtyHarbor.cz / 7. 11. 2018

Ačkoliv byste si mohli myslet, že vůbec nejstarší lidské řemeslo by žádnou modernizací projít nemohlo, jste na omylu. Po světě se totiž v poslední době objevují nevěstince, ve kterých vás nepřivítají krásné živé slečny, ale silikonové realistické panny.

Snad už ve všech větších metropolích takový nevěstinec se silikonovými pannami funguje a odteď jej můžete navštíit také v Praze. Jmenuje se Naughty Harbor a jeho majitel slibuje unikátní erotický zážitek, v rámci kterého si budete moci vyzkoušet reálnou pannu na vlastní kůži.

6. 2. 2019Jak se bydlí umělcům z burlesky Miss Cool Cat a Davidu Jahnovi? "Žijeme jako nomádi, kufry máme pořád otevřené!"

Jak taková návštěva probíhá? Ze všeho nejdřív je nutná rezervace termínu, a to buď prostřednictvím webových stránek či telefonu. Po příchodu pak dojde k zaplacení poplatku a zálohy, která je ihned na konci vrácena. Pak už jen odchod na pokoj a děj se vůle boží.

V nabídce pražského nevěstince jsou momentálně dvě panny, a to Rebecca a Yasmine. Jaké jsou národnosti, to bohužel netušíme. Jediné, co víme, je, že vypadají opravdu reálně. Nepředstavujte si tedy žádné nafukovací panny, tohle jsou opravdu realisticky vypadající „ženy“, které se od reálných holek liší snad jen tím, že se nehýbou a nemluví – nicméně i takové už se na trhu pomalu a jistě objevují.

Poněkud kontroverzní podnik láká své klienty také na to, že si mohou užít nezávazný sex, a přitom zachovat věrnost své partnerce. Dalším lákadlem je také netradiční erotický zážitek bez nervozity. Otázkou však je, kolik lidí je ochotných za zážitek s hračkou zaplatit.

26. 2. 2019LUI TIP: Máte chuť na džus nebo zmrzlinu? Připravte si je doma se šikovným odšťavňovačem Sana 828

Realistické panny nejsou samozřejmě žádnou levnou záležitostí a podle funkcí a zpracování se jejich cena pohybuje většinou i přes sto tisíc korun. V pražském nevěstinci si je však můžete půjčit na 30 minut za 1 200 Kč, nebo na hodinu za 1 900 Kč.

Myslíte si, že je tohle opravdu lákavá nabídka a najde si v Česku své klienty? Co se ceny týče, tak to určitě ne, jelikož je to podobná částka, kterou zájemci o tento druh sportu zaplatí i v klasických nevěstincích. Možná ale bude lákavý ten pocit nulové nevěry...