Jeden velmi překvapivý důvod, proč byste měla zvážit mít sex během periody

6. 11. 2018 15:00 Co se děje
Jeden velmi překvapivý důvod, proč byste měla zvážit mít sex během periody

K některým ženám je během části každého měsíce lepší se vůbec bez asistence pyrotechnika nebo minimálně bez pugétu růží nepřibližovat. Mnohé dámy trpí během menstruace takovými obtížemi, že sex je to poslední, co by bylo na pořadu dne. Ale některé jiné zase mají v jisté fázi cyklu naopak zvýšenou chuť na sex. Sex během periody je ovšem stále trochu tabu a také je to trochu hygienická výzva.

2. 1. 2019Kdo trestá ženskou sexualitu přísněji - ženy, nebo muži? Výsledek vás možná překvapí…

Nicméně existují předpoklady, které evokují, že existuje minimálně jeden dobrý důvod, proč to možná prubnout. A to sice proto, že vaše menstruace tak skončí dříve. Ale pozor, pěkný zápas bez branek se tentokrát nepočítá. Abyste tohoto efektu dosáhla, je totiž třeba mít orgasmus.

Během každého orgasmu totiž dojde k velkým kontrakcím dělohy a to vede k rychlejšímu vyloučení krve a zbytků děložní sliznice z těla ven, díky čemuž si pak periodu odbudete o něco dříve, i když si to tedy možná na to konto dříve odbude i vaše povlečení.

8. 1. 2019Mužský problém: neplodnost. Muži mají o polovinu méně spermií než před 40 lety. Jak se vyrovnat se situací a co je její příčina?

Tento názor propagují mimo jiné gynekologové z Univerzity v Michiganu. „Neexistují přímo na toto téma zaměřené studie, ale je velice pravděpodobné, že menstruační krev je mocně vypuzena právě během orgasmu,“ říká tamní lékařka Dee Fenner. Takže pokud chcete poslat „tetu Irmu“ domů o něco dříve, jděte do toho.

Zdroj: FOTO: Instagram, Flickr
Nikol Šubrtová

Autor

Nikol Šubrtová

"Nebuď idiot." Tahle rada jí změnila život.

E-shop