Spice Girls hlásí comeback, tentokrát však bez Victorie Beckham

6. 11. 2018 10:00 Co se děje
Spice Girls hlásí comeback, tentokrát však bez Victorie Beckham

Britská popová skupina Spice Girls včera oznámila comeback. Ten se však netýká Victorie Beckham, která prohlásila, že jí jako zpěvačce schází talent a raději se bude nadále věnovat módnímu průmyslu.

Jen pár hodin zpátky se na twitterovém účtu skupiny Spice Girls objevila zpráva, že chystají turné. Lístky budou k zakoupení v sobotu od 10:30. Turné začne 1. června příštího roku a zatím je naplánováno šest koncertů. Fanoušci se tedy můžou těšit, že znova uslyší naživo hity jako Wannabe nebo Say You’ll Be There.

1. 11. 2018Top 10 nejpřitažlivějších Čechů podle LUI magazínu

Ve videu, které na Twitteru k oznámení Spice Girls připojily, se však objevily pouze čtyři členky skupiny, ta nejznámější, Victoria Beckham, na něm chybí. „Zatím jsme souhlasily jen my čtyři, Victoria se k nám možná v nějakém bodě připojí,“ upřesnila Mel B pro britskou televizi ITV.

1. 11. 2018Chyby, kterých se většina lidí dopouští během sprchování. Věděli jste, že horká sprcha vám spíše škodí?

Victoria Beckham se na téma comebacku Spice Girls vyjádřila následovně: „Být členkou Spice Girls pro mě bylo nesmírně důležité a svým kamarádkám přeji hodně lásky a zábavy, když se teď vypravují na turné. Vím, že udělají úžasnou show a staří i noví fanoušci si ji užijí!“

Kultovní dívčí skupina, která vznikla v roce 1994, se rozpadla v roce 2000. Znovu se zpěvačky sešly v letech 2007-2008, kdy společně absolvovaly turné.  V kompletním obsazení naposledy Spice Girls vystoupily v roce 2012 na závěrečném ceremoniálu londýnských olympijských her.

 

Zdroj: Twitter, Reuters, Guardian
Hynek Toman

Autor

Hynek Toman

Estét tíhnoucí k perfekcionismu, i pankáč, který je pro každou špatnost. Milovník ostrého jídla. V minulém životě byl Marilyn Monroe.

E-shop