VELKÁ GALERIE: Největší módní přešlapy aneb Tyto věci byste si na sebe rozhodně brát neměli

Možná už se vám také někdy podařilo, že jste s nějakým kusem oblečení či doplňku moc parády neudělali, a naopak třeba přinutili všechny ostatní jen k smíchu.…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Facebook, BP / 5. 11. 2018

Možná už se vám také někdy stalo, že jste s nějakým kusem oblečení či doplňku moc parády neudělali. I když se vám třeba lidé ve vašem okolí kvůli nevydařenému outfitu smáli, pořád jste jistě vypadali lépe než lidé z následujícího žebříčku nejhorších módních přešlapů.

Nehovoříme ani tak o extravagantních modelech, které na sebe nezřídka nejprve obléknou celebrity a zpopularizují je tak, že se následně objeví i běžně na ulicích. V galerii níže totiž uvidíte kousky, které se prostě od základu nepovedly. Mají nevhodně použitý potisk, nevhodný tvar, barvy či střih, což ve výsledky působí nejen nevhodně, ale mnohdy i nechutně.

22. 2. 2019„Inspirovaly nás malby z jeskyně Altamira i egyptské papyry,“ říká vývojář české unikátní PC hry ArtFormer

Bohužel se navíc nejedná o žádné karnevalové či halloweenské kostýmy. Z galerie níže je poznat, že lidé, kteří si něco podobného pořídili, se pravděpodobně nikdy do zrcadla nepodívali. Můžete se tak inspirovat v tom, jak byste nikdy vypadat neměli.

3. 3. 2019„Kuře není vůbec v pořádku! “Je veganství spásou světa i duše, nebo je to módní debilita sluníčkářů?

Pokud budete vyrážet na nákupy oblečení, vezměte si s sebou pro jistotu kamaráda či kamarádku, o kterých si myslíte, že módě alespoň trochu rozumí. Vyhnete se tak něčemu podobnému.