VELKÁ GALERIE: Největší módní přešlapy aneb Tyto věci byste si na sebe rozhodně brát neměli

5. 11. 2018 18:00 Co se děje
VELKÁ GALERIE: Největší módní přešlapy aneb Tyto věci byste si na sebe rozhodně brát neměli

Možná už se vám také někdy stalo, že jste s nějakým kusem oblečení či doplňku moc parády neudělali. I když se vám třeba lidé ve vašem okolí kvůli nevydařenému outfitu smáli, pořád jste jistě vypadali lépe než lidé z následujícího žebříčku nejhorších módních přešlapů.

Nehovoříme ani tak o extravagantních modelech, které na sebe nezřídka nejprve obléknou celebrity a zpopularizují je tak, že se následně objeví i běžně na ulicích. V galerii níže totiž uvidíte kousky, které se prostě od základu nepovedly. Mají nevhodně použitý potisk, nevhodný tvar, barvy či střih, což ve výsledky působí nejen nevhodně, ale mnohdy i nechutně.

21. 10. 2018České pivo sbírá další ceny, pivovar Svijany získal ocenění na prestižních World Beer Awards

Bohužel se navíc nejedná o žádné karnevalové či halloweenské kostýmy. Z galerie níže je poznat, že lidé, kteří si něco podobného pořídili, se pravděpodobně nikdy do zrcadla nepodívali. Můžete se tak inspirovat v tom, jak byste nikdy vypadat neměli.

25. 10. 2018Takhle impotenci rozhodně nevyléčíte! Podívejte se na ty nejnesmyslnější způsoby "léčby“, které se dříve užívaly k navrácení mužnosti

Pokud budete vyrážet na nákupy oblečení, vezměte si s sebou pro jistotu kamaráda či kamarádku, o kterých si myslíte, že módě alespoň trochu rozumí. Vyhnete se tak něčemu podobnému.

Zdroj: Facebook, BP
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop