Kde si vyberete trendy a stylové oblečení, ať už máte velikost XXS nebo XXL?

21. 11. 2018 12:25 Co se děje
Kde si vyberete trendy a stylové oblečení, ať už máte velikost XXS nebo XXL?

Potom, co jsme v outletovém centru Prague the Style Outlets dofotili fashion story k vydání LUI MUŽ 2019, řekl jsem si, že když už jsem tady, byla by škoda neprozkoumat obchody zblízka.

Abych vás uvedl do obrazu, nejsem žádný nadšenec do nákupů – a to z jednoho prostého důvodu, většinou na mě nikde nic není. Moje konfekční velikost se pohybuje někde mezi XXS a XS, a to v drtivé většině pánských obchodů prostě nevedou. Nedávno mi zrušili Topman, jediné místo v Praze, kde ještě občas něco měli. Od té doby oblečení nakupuji téměř výhradně ze zahraničních eshopů.

15. 11. 2018Pořiďte si pod stromeček pero, jakým píšou i američtí prezidenti

Ze všeho nejtěžší jsou pro mě vždy nákupy bot – přes e-shop hrozí poměrně vysoké riziko, že mi bota nebude sedět, a sehnat mé číslo v kamenném obchodě není jen tak – často se mi stává, že moje velikost je na pánskou obuv příliš malá a na dětskou zase moc velká. Pokud někde přece jen najdu boty ve svém čísle, nemívám možnost výběru.

Interiér Prague the Style Outlets

O to více mě překvapil opravdu široký výběr velikostí v obchodech Nike a Adidas. A ty ceny, to jako vážně? Ačkoliv jsem to původně neměl v úmyslu, když jsem to viděl, rozhodl jsem se, že si domů přece jen něco odnesu.

16. 11. 2018Tomáš Klus: „Je-li pan premiér schopen takovéto situaci vystavit vlastní rodinu, jak moc jedno jsme mu my?“

Koukal jsem na všechny ty tenisky ve svém čísle a zalíbili se mi jedny zlevněné ze dvou tisíc na 650 korun. Nike CK Racer za šestsetpade, to by bylo vážně škoda tam nechat. Beru krabici a razím si to k pokladně – když v tom mezi regály zpoza rohu vyjde prodavač a málem do sebe narazíme. Omlouvám se mu a on mi říká: „Víte, že máte na celý nákup 30% slevu? Ale když to neřeknete u pokladny, žádnou nedostanete.“ Díky za tip!

Jsem u pokladny a říkám prodavačce, že bych chtěl tu třicetiprocentní slevu. Ta na mě nevěřícně kouká a odpoví: „Třicet procent dolů z této ceny? To je tedy odvaha.“ Zasmějeme se, nicméně přepínám do vážného módu, aby bylo jasné, že slevu vážně chci. Jelikož je konec roku už za chvíli, můžu směle říct, že TOHLE byl můj nákup roku. Ještě jsem se v kavárně zastavil na jedno cappuccino a mrkvový dort a spokojeně jsem jel domů s Nike teniskami za 455 Kč. Možná to zní jako klišé, ale z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že v Prague the Style Outlets mají opravdu široký výběr a fakt nízké ceny.

Na další úlovky se můžete podívat v galerii.

Zdroj: archiv autora
Hynek Toman

Autor

Hynek Toman

Estét tíhnoucí k perfekcionismu, i pankáč, který je pro každou špatnost. Milovník ostrého jídla. V minulém životě byl Marilyn Monroe.

E-shop