Šťastné a technické – načerpejte inspiraci od Philips TV

Kdy jindy udělat radost sobě či svým blízkým než o Vánocích. Všichni se těší na to, až s rodinou a mísou cukroví zasednou před obrazovku a společně se podívají…

Autor: Redakce / Zdroj: Philips TV / Advertorial / 7. 11. 2018

Kdy jindy udělat radost sobě či svým blízkým než o Vánocích? Všichni se těší na to, až s rodinou a mísou cukroví zasednou před obrazovku a společně se podívají na sérii oblíbených pohádek a filmových klasik, které už sice znají nazpaměť, ale svátky si bez nich zkrátka nedovedou představit. I proto jsou tyto svátky ideální příležitostí k pořízení nového televizoru.

Nabídka Philips TV osloví běžné uživatele, ale i ty nejnáročnější diváky. Televizory z dílny Philips TV potěší unikátním třístranným osvětlením Ambilight, které dokáže přenést atmosféru z obrazovky do celé místnosti. Samozřejmostí je také špičkový zvuk a čistý, moderní design. Ať už vyberete kompaktní přenosný televizor nebo model s velkorysými rozměry nabitý nejnovějšími technologiemi, rozhodně nešlápnete vedle.

31. 5. 2019Vzhůru na Mallorku! Cestovatelský trend podle Davida Pártla: hotely pro osoby ve věku 16+

Pro milovníky absolutní dokonalosti

Nejen křišťálově čistý obraz, ale také perfektně vyvážený zvuk dělá ze sledování televize nezapomenutelný zážitek. Proto Philips TV spojil síly s výrobcem reproduktorů Bowers & Wilkins, jejichž reproduktorové soustavy používají i ve slavném londýnském nahrávacím studiu Abbey Roads Studios, a vzniknul model série OLED+ 903, který v sobě snoubí to nejlepší z obou značek. Kromě toho, že televizor nabídne znamenitou podívanou, umožní i bezkonkurenční poslech hudby a navodí tak atmosféru nejen novoročního večírku či romantické večeře ve dvou. Za svůj elegantní vzhled v evropském designu a bezkonkurenční obraz a zvuk si již v úhlopříčce 65“ stihnul vysloužit ocenění EISA za nejlepší televizor pro domácí kino za rok 2018 a ocenění za design IF Product Design Award 2018. Televizor 55OLED903/12 je k dispozici za 69 999 Kč, zatímco model 65OLED903/12 je k dispozici za 99 999 Kč.

Vstupenka do světa zábavy

Ultratenký televizor Philips TV série 7303 s rozlišením 4K vás rozhodně nenechá chladnými. Je prvním z modelů vyšší střední třídy, který disponuje unikátním obrazovým procesorem P5, který zaručuje precizní ostrost, dokonalé podání barev a inteligentní kontrast, který se přizpůsobuje dynamice jednotlivých scén. Díky systému Android TV a bezdrátovému připojení k internetu se vám naskytne nepřeberné množství možností, jak si svou televizi užít opravdu naplno. Model 55PUS7303/12 pořídíte za 19 999 Kč.

28. 5. 2019Zlepšit postavení LGBT lidí ve společnosti můžete i vy – zapojte se do rozsáhlého evropského průzkumu

Designový kompakt pro každého

Toužíte-li po menším, praktickém televizoru, je pro vás model série 5863 jasná volba. S úhlopříčkou 32‘‘ se skvěle hodí do kuchyně, ložnice či dětského pokoje, díky kompaktním rozměrům jej také můžete snadno přesouvat a brát všude tam, kde se chcete pobavit. Obrazovka má multifunkční využití, kromě sledování televizního programu jí lze nahradit i PC monitor. Bezdrátový Bluetooth hi-fi speaker zase můžete použít jako samostatný speaker pro přehrávání hudby místo klasické audio soupravy. Tento drobeček si navíc za originální zpracování vysloužil prestižní ocenění Red Dot za design. Model 32PFS5863/12 je na trhu k dostání za cenu od 8 999 Kč.