Leoš Mareš opět v aréně. Na příští rok nachystal rovnou tři další koncerty

I když to byl ze začátku „jediný koncert v životě“ v Karlíně, který se pak rozrostl na další dva koncerty v O2 aréně, Leoš Mareš se nevzdává a koncertování ho…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Instagram, YouTube / 30. 10. 2018

I když o koncertě v Karlíně nejprve hovořil Leoš Mareš jako o „jediném koncertě v životě“, následovaly ještě další dva v O2 aréně. Koncertování populárního moderátora pravděpoobně začalo hodně bavit. Dnes ráno totiž na svém Instagramu oznámil, že v květnu příštího roku budou další koncerty v největší české aréně, a to rovnou tři ihned po sobě.

9. 4. 2019Urážlivý stereotyp, nebo jeden z nás? Menšiny mají na vlastní karikatury dost rozporuplné názory

Show jsou datovány na 16., 17. a 18. května příštího roku a předprodej vstupenek začíná už 5. listopadu v 8 hodin ráno. Nutno říct, že i když se v komentářích objevilo několik odpůrců, kteří Leošovi připomínali to, jak letos prezentoval, že jsou to jediné koncerty v jeho životě, oznámení dalších koncertů se většinou setkalo s podporou a nadšením všech fanoušků.

Není se čemu divit. Během svého působení v českém showbyznysu se Leoš stal jedním z největších miláčků českého národa. A kromě popularity mu rozhodně nejde upírat ani schopnost pohotově a vtipně reagovat - jeho sláva je tedy jistě zasloužená. 

27. 2. 2019Redaktor Honza a čtenáři magazínu LUI testovali přípravek pro růst nových vlasů. Jaké jsou výsledky?

Co bude na koncertech k vidění? Leoš na svém Instagramu sdělil, že kromě bílého kožichu a pár písní bude nové úplně všechno, a tak se můžeme těšit na další velkou show. Na pár záběrů z minulé show v O2 aréně se můžete podívat ve videu níže:

Otázkou je, co bude dál? Stadion? Kandidatura na prezidenta? Je možné, že v přímé volbě by Leoše Mareše určitě mnoho lidí zvolilo, vždyť jen na Instagramu už má neuvěřitelných 667 tisíc hlasů. Inu, nechejme se překvapit.