Leoš Mareš opět v aréně. Na příští rok nachystal rovnou tři další koncerty

30. 10. 2018 09:25 Co se děje
Leoš Mareš opět v aréně. Na příští rok nachystal rovnou tři další koncerty

I když o koncertě v Karlíně nejprve hovořil Leoš Mareš jako o „jediném koncertě v životě“, následovaly ještě další dva v O2 aréně. Koncertování populárního moderátora pravděpoobně začalo hodně bavit. Dnes ráno totiž na svém Instagramu oznámil, že v květnu příštího roku budou další koncerty v největší české aréně, a to rovnou tři ihned po sobě.

4. 1. 2019Restaurace Asian Temple je skutečným chrámem asijské kuchyně

Show jsou datovány na 16., 17. a 18. května příštího roku a předprodej vstupenek začíná už 5. listopadu v 8 hodin ráno. Nutno říct, že i když se v komentářích objevilo několik odpůrců, kteří Leošovi připomínali to, jak letos prezentoval, že jsou to jediné koncerty v jeho životě, oznámení dalších koncertů se většinou setkalo s podporou a nadšením všech fanoušků.

Není se čemu divit. Během svého působení v českém showbyznysu se Leoš stal jedním z největších miláčků českého národa. A kromě popularity mu rozhodně nejde upírat ani schopnost pohotově a vtipně reagovat - jeho sláva je tedy jistě zasloužená. 

24. 12. 2018Veselé Vánoce přeje LUI: I když svátky nejspíš nebudou jak z amerického filmu, připravíte-li se na realitu, zavládne rodinná pohoda

Co bude na koncertech k vidění? Leoš na svém Instagramu sdělil, že kromě bílého kožichu a pár písní bude nové úplně všechno, a tak se můžeme těšit na další velkou show. Na pár záběrů z minulé show v O2 aréně se můžete podívat ve videu níže:

Otázkou je, co bude dál? Stadion? Kandidatura na prezidenta? Je možné, že v přímé volbě by Leoše Mareše určitě mnoho lidí zvolilo, vždyť jen na Instagramu už má neuvěřitelných 667 tisíc hlasů. Inu, nechejme se překvapit.

Zdroj: Instagram, YouTube
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop