Spolupráce H&M a Moschina je na světě. Kromě Naomi Campbell se po mole prošel i český model!

Nejočekávanější módní událost tohoto měsíce, představení kolekce MOSCHINO [tv] H&M,  proběhla minulý čtvrtek v New Yorku.  

Autor: Hynek Toman / Zdroj: TZ, Instagram Zdeňka Kanii @denekk / 29. 10. 2018

Nejočekávanější módní událost tohoto měsíce, představení kolekce MOSCHINO [tv] H&M,  proběhla minulý čtvrtek v New Yorku.  Kolekce pochází z dílny Jeremyho Scotta, kreativního ředitele značky Moschino. Na mole jsme kromě Gigi Hadid a Naomi Campbell mohli vidět i českého modela Zdeňka Kaniu, který se v minulosti dvakrát objevil na obálce LUI magazínu.

MOSCHINO [tv] H&M je kolekce, v níž se energie ulice střetává s pop kulturou, nádechem glamour, hravostí a humorem. Kreativní ředitel MOSCHINO Jeremy Scott vytvořil kolekci pro ženy i muže, ale také speciální kousky pro psy. Přehlídku otevřela supermodelka Gigi Hadid a uzavírala ji Naomi Campbell, což bylo pro všechny přítomné hosty velkým překvapením.

5. 4. 2019SEX TURISMUS: Odvětví, ve kterém se točí obrovské peníze

I český model Zdeněk Kania, který v minulosti dvakrát zapózoval i pro obálku LUI magazínu, představil na mole novou kolekci. Modelové na molo vstupovali po schodišti zasazeném do pouliční scény, která se nesla v duchu starého newyorského muzikálu. Následně se prošli po mole, které připomínalo ulici – prostředí, kde Jeremy Scott rád vidí lidi ve svých modelech. Z první řady přehlídku sledovali mimo jiné Kiersey Clemons, Leigh Lezark, Coco Rocha nebo Bebe Rexha – všichni oblečení v kolekci. Na přehlídku se zašla podívat i zpěvačka Dara Rolins.

28. 3. 2019ROZHOVOR: „Je důležité zůstat ostražitý a vědět, jak se v případě útoku zachovat,“ říká bývalý vojenský psycholog Ladislav Kabát

Kolekce MOSCHINO [tv] H&M bude 8. listopadu uvedena online na HM.COM a v rámci ČR ji budete moci zakoupit v Nákupní galerii Myslbek Praha.