Spolupráce H&M a Moschina je na světě. Kromě Naomi Campbell se po mole prošel i český model!

29. 10. 2018 14:00 Co se děje
Spolupráce H&M a Moschina je na světě. Kromě Naomi Campbell se po mole prošel i český model!

Nejočekávanější módní událost tohoto měsíce, představení kolekce MOSCHINO [tv] H&M,  proběhla minulý čtvrtek v New Yorku.  Kolekce pochází z dílny Jeremyho Scotta, kreativního ředitele značky Moschino. Na mole jsme kromě Gigi Hadid a Naomi Campbell mohli vidět i českého modela Zdeňka Kaniu, který se v minulosti dvakrát objevil na obálce LUI magazínu.

MOSCHINO [tv] H&M je kolekce, v níž se energie ulice střetává s pop kulturou, nádechem glamour, hravostí a humorem. Kreativní ředitel MOSCHINO Jeremy Scott vytvořil kolekci pro ženy i muže, ale také speciální kousky pro psy. Přehlídku otevřela supermodelka Gigi Hadid a uzavírala ji Naomi Campbell, což bylo pro všechny přítomné hosty velkým překvapením.

24. 10. 2018Chcete vyhrát luxusní nábytek v hodnotě 500 000 Kč? Zapojte se do soutěže se showroomem Stopka!

I český model Zdeněk Kania, který v minulosti dvakrát zapózoval i pro obálku LUI magazínu, představil na mole novou kolekci. Modelové na molo vstupovali po schodišti zasazeném do pouliční scény, která se nesla v duchu starého newyorského muzikálu. Následně se prošli po mole, které připomínalo ulici – prostředí, kde Jeremy Scott rád vidí lidi ve svých modelech. Z první řady přehlídku sledovali mimo jiné Kiersey Clemons, Leigh Lezark, Coco Rocha nebo Bebe Rexha – všichni oblečení v kolekci. Na přehlídku se zašla podívat i zpěvačka Dara Rolins.

23. 10. 2018Umění, nebo pornografie? Tahle hranice je tenká a málokdo je schopný ji rozeznat

Kolekce MOSCHINO [tv] H&M bude 8. listopadu uvedena online na HM.COM a v rámci ČR ji budete moci zakoupit v Nákupní galerii Myslbek Praha.

 

Zdroj: TZ, Instagram Zdeňka Kanii @denekk
Hynek Toman

Autor

Hynek Toman

Estét tíhnoucí k perfekcionismu, i pankáč, který je pro každou špatnost. Milovník ostrého jídla. V minulém životě byl Marilyn Monroe.

E-shop