Neuvěřitelné proměny lidí, kteří zhubli až 100 kg. Jak taková proměna vypadá a co všechno se dá dokázat?

22. 10. 2018 18:00 Co se děje
Neuvěřitelné proměny lidí, kteří zhubli až 100 kg. Jak taková proměna vypadá a co všechno se dá dokázat?

Máte problém zhubnout a myslíte si, že už to nikdy nezvládnete? Váhu každý z nás nabere velmi lehce a velmi rychle. Větší problém je pak často přebytečná kila shodit. Pokud však zoufáte a myslíte si, že už to nikdy nepůjde, máme pro vás důkaz, že není třeba házet flintu do žita, i když už jste v opravdu pokročilém stádiu obezity.

Přitom mnohdy stačí tak málo. Za prvé samozřejmě musíte chtít. Dále však odborníci radí, že stačí alespoň nějaký pravidelný pohyb, vyvážená strava a nepřehánět to s konzumací sladkých nápojů, tučných jídel a cukrovinek.

19. 12. 2018Mohla by i v Česku vyhrát soutěž krásy transgender modelka? Zatím ne, myslí si Peťa Nitka

Pokud však chcete zhubnout a dostat se na opravdu viditelný výsledek, měli byste začít s pravidelným cvičením. Vždy však mějte na mysli, že nejhorší je začátek, zkuste ho překonat a za malou chvíli začnete vidět výsledky, z vašeho cvičení se stane rutina a všechno půjde jako po másle.

Pokud je pro vás opravdu náročné se ke cvičení přemluvit, zkuste najít oporu třeba v některém z vašich kamarádů, kteří do toho půjdou s vámi. Ve dvou se to přece lépe táhne, a i když se vám zrovna na trénink nebude chtít, váš kamarád se může stát hnacím motorem, kvůli kterému cvičit půjdete. Podobně to platí také s osobním trenérem.

31. 12. 2018Tajemství šampaňského a skvělých bublinek: čím se liší od sektu a jak si na nový rok připít (správně) stylově?

Abyste viděli, že se správným přístupem se toho dá udělat opravdu hodně, přinášíme vám galerii těch nejzdařilejších proměn. Mnohdy ani nebudete věřit, že se jedná o jednu a tu samou osobu.

Zdroj: BoredPanda
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop