Neuvěřitelné proměny lidí, kteří zhubli až 100 kg. Jak taková proměna vypadá a co všechno se dá dokázat?

Máte problém zhubnout a myslíte si, že už to nikdy nezvládnete? Váhu každý z nás nabere velmi lehce a velmi rychle. Větší problém je pak často přebytečná kila…

Autor: Jan Witek / Zdroj: BoredPanda / 22. 10. 2018

Máte problém zhubnout a myslíte si, že už to nikdy nezvládnete? Váhu každý z nás nabere velmi lehce a velmi rychle. Větší problém je pak často přebytečná kila shodit. Pokud však zoufáte a myslíte si, že už to nikdy nepůjde, máme pro vás důkaz, že není třeba házet flintu do žita, i když už jste v opravdu pokročilém stádiu obezity.

Přitom mnohdy stačí tak málo. Za prvé samozřejmě musíte chtít. Dále však odborníci radí, že stačí alespoň nějaký pravidelný pohyb, vyvážená strava a nepřehánět to s konzumací sladkých nápojů, tučných jídel a cukrovinek.

25. 3. 2019Třicetiletých paniců přibývá. Ani gayové to nemají jednoduché

Pokud však chcete zhubnout a dostat se na opravdu viditelný výsledek, měli byste začít s pravidelným cvičením. Vždy však mějte na mysli, že nejhorší je začátek, zkuste ho překonat a za malou chvíli začnete vidět výsledky, z vašeho cvičení se stane rutina a všechno půjde jako po másle.

Pokud je pro vás opravdu náročné se ke cvičení přemluvit, zkuste najít oporu třeba v některém z vašich kamarádů, kteří do toho půjdou s vámi. Ve dvou se to přece lépe táhne, a i když se vám zrovna na trénink nebude chtít, váš kamarád se může stát hnacím motorem, kvůli kterému cvičit půjdete. Podobně to platí také s osobním trenérem.

27. 3. 2019ROZHOVOR: Markéta Navrátilová „Dětskými knížkami s LGBT tematikou se snažím dětem ukázat, že existují i rodiny s dvěma matkami nebo dvěma otci“

Abyste viděli, že se správným přístupem se toho dá udělat opravdu hodně, přinášíme vám galerii těch nejzdařilejších proměn. Mnohdy ani nebudete věřit, že se jedná o jednu a tu samou osobu.