TIP LUI: Nová komedie JAK SE MOŘÍ REVIZOŘI míří do kin po celé České republice

Českých komedií není nikdy dost! Do kin zamířila jedna nová a my vám ji představíme trochu blíž.

Nový český snímek Jak se moří revizoři s Danou Morávkovou a Petrem Baťkem v hlavních rolích míří do kin. Diváci se tak konečně dočkají rodinného filmu, který má nakročeno navázat na slavné komedie typu S tebou mě baví svět.

Jeho slavnostní premiéra je naplánovaná už na čtvrtek 18. října a následně se představí divákům napříč celou republikou. 

I pitím kávy můžete bojovat za práva LGBT+ komunity18. 8. 2021

V čem budou Revizoři jiní než běžná české komedie? To nám prozradila režisérka Eva Toulová: „Snažili jsme se natočit komedii, které se lidé nezasmějí jen jednorázově, ale ke které se s úsměvem vrátí i další roky. Vybrali jsme si jako hlavního protagonistu postavu revizora, která je už ve své podstatě sama o sobě tragická a komická zároveň. Našemu revizorovi to ale neklape nejen na poli pracovním, ale i osobním, a rozhodne se s tím něco udělat. A právě tento „zlomový okamžik“ sledujeme.“ 

Herečka Dana Morávková hraje jednu z hlavních postav

Ve filmu uvidíte celou škálu známých jmen, a to Danu Morávkovou, Petra Baťka, Michaelu Tomešovou, Ladislava Ondřeje, Annu Kulovanou a v neposlední řadě také známé modelky Andreu Kalousovou s Anetou Vignerovou.

SOUTĚŽ: Vyhrajte kávu Jacobs Capuccino na celé léto9. 8. 2021

Na své si navíc přijdou také milovníci pikantnějších scén. Ty ve scénáři „schytala“ především postava Karin, kterou ztvárňuje Michaela Tomešová. Diváci se také mohou těšit na Petra Baťka, jak tančí polonahý na písničku Sexy and I Know It. „Vzhledem k tomu, že nejsem zrovna špičkový tanečník, tak to není scéna z filmu, na kterou bych vzpomínal nejraději. Prostě jeden z dalších hereckých úkolů, který jsem poslušně splnil,“ okomentoval s tím, že se ale při natáčení tohoto obrazu nestyděl. „Tančil jsem v okruhu své veřejné samoty,“ dodal.

Oficiální plakát k filmu Jak se moří revizoři

Akční herec Batěk zároveň nazpíval a spolu s Jiřím Muchou napsal ústřední filmovou píseň s názvem Zas bude líp. „Už k ní vyšel i videoklip. Zároveň pod nakladatelstvím Olympia vychází k filmu i kniha Jak se moří revizoři,“ uvedla na závěr režisérka Eva Toulová.
 

Zdroj: Archiv značky