Úspěšný zpěvák a vítěz Ceny Anděl Thom Artway vyrazil na turné k novému albu All I Know

15. 10. 2018 18:00 Co se děje
Úspěšný zpěvák a vítěz Ceny Anděl Thom Artway vyrazil na turné k novému albu All I Know

Thom Artway své druhé album s názvem All I Know představí na klubovém turné po celé republice. Sérii koncertů doplní i nový videoklip k písničce Sleeping Next To You, jenž vznikal v londýnském YouTube Space studiu v rámci projektu Czech Fresh. Mezinárodní premiéra videa proběhla 4. října na serveru prestižního anglického magazínu Clash.

Thom Artway na desce All I Know úspěšně navázal na kritikou ceněné debutové album Hedgehog (2016). Jeho nová deska přináší posun od intimní atmosféry k energičtějším a zvukově bohatším skladbám. Tuto charakteristiku potvrzuje i druhý singl Sleeping Next to You. „Píseň je jakýmsi přáním a zároveň touhou být s člověkem, vedle kterého se chci každé ráno probouzet,“ říká o své písni Thom Artway a dodává: „Sleeping Next to You jsme natočili v Sono studiu a produkce se ujal Pavel Karlík s Lukášem Chromkem. Skladba je v rychlém tempu a náladou a textem je zatím nejveselejším kouskem, jaký jsem doposud napsal.“

29. 11. 2018Dětské oblečení od Celine Dion je prý satanistické! Konzervativním kněžím se nelíbí, že je genderově neutrální

V rámci podzimního turné All I Know zazní nejen Sleeping Next to You, ale i většina písní z nového alba, a dvojnásobný držitel hudební ceny Anděl zavítá do dvanácti měst po celé České republice. Koncertní křty jsou v plánu rovnou tři – v Praze, Brně a Uherském Brodě. První je na seznamu pražský Palác Akropolis, kde bude 7. 11. hostem zpěvačka Lenny a v premiéře zde zazní i společný duet Chasing the Wires. Thoma na pódiu doprovodí také krásná cellistka Terezie Kovalová. Druhý křest proběhne 21. 11. v brněnském Kabinetu Múz za přítomnosti maďarské kapely Vera Jonas Experiment a třetí se koná v Thomově rodném kraji v pátek 30. 11. v uherskobrodském Kině Máj.

Videoklip ke skladbě Sleeping Next to You se natáčel v londýnském YouTube Space studiu za využití zeleného plátna a prvotřídní techniky, další fáze pak probíhala v České republice. O realizaci se postaral grafik a ilustrátor yVans ve spolupráci s kreativním studiem Morning Pug.

1. 12. 2018Podívejte se na aktuální fotky sexy umělce ze Sýrie, který je manželem Rickyho Martina

Video tvoří rozpohybované koláže, objekty a místa, do jejichž prostředí je zasazen příběh celé písně. Thom Artway zde figuruje jako průvodce imaginárním světem, ve kterém žijí dvě zamilované entity symbolizované stylizovanými lidskými postavami.

Turné All I Know:

23.10. Liberec – Experimentální studio, sólo

26.10. Trhové Sviny – MKS

7.11. Praha – Palác Akropolis – křest alba, host Lenny a Terezie Kovalová

21.11. Brno – Kabinet múz – křest alba, s Vera Jonas Experiment (HU)

22.11. Olomouc – Kino Metropol, s Davidem Stypkou

23.11. Ostrava – Cooltour

29.11. Kladno – Dundee Jam

30.11. Uh. Brod – Kino Máj – křest alba

7.12. Litvínov – Citadela, sólo

15.12. Rožnov p. Radhoštěm – TKA, sólo

Více informací najdete na www.thomartway.com.

Nový videoklip k písni Sleeping Next to You:

 

Zdroj: Thom Artway, PRStage
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop