Hasiči nafotili charitativní kalendář se zvířátky a stali se hitem internetu

12. 10. 2018 18:00 Co se děje
Hasiči nafotili charitativní kalendář se zvířátky a stali se hitem internetu

Povolání hasičů je opravdu obdivuhodné. Mnohdy se dostávají do nebezpečných situací, jen aby zachránili životy ostatních lidí. Kvůli fotkám z kalendáře je však možná zavoláte taky, aby vás přijeli trochu „uhasit“. Australští hasiči totiž nafotili charitativní kalendář, ve kterém jsou polonazí a pózují se zvířátky. Už samotný kontrast mužných hasičů a roztomilých zvířátek je k nezaplacení.

20. 11. 2018Co nás mohou houby naučit o sexualitě? Pekařské kvasinky by mohly vyprávět!

Nutné je zmínit, že australští hasiči tuto tradici ctí již od roku 1993, kdy každý rok nafotí kalendář, z něhož pak celý výtěžek putuje na různé charitativní projekty, jako je třeba vybavení do dětských nemocnic apod.

Tento kalendář si můžou objednat fanoušci po celém světě, není to tedy omezeno jen na Austrálii, a proto můžete mít jeden i u vás doma. Nejen, že se budete kochat nádhernými fotkami, ale zároveň můžete být rádi, že jste někomu pomohli.

Na výběr máte dokonce hned několik druhů kalendářů, jeden z nich je zvířecí, další se speciálně věnuje kočkám, jeden pejskům a existují i další dva, kde uvidíte pózovat jen samotné hasiče. Jeden kalendář pak vychází na zhruba 350 Kč.

28. 11. 2018Maďarský festival Sziget ohlásil první účinkující pro nadcházející ročník. Těšit se můžete třeba na Foo Fighters či Florence & The Machine

Výtěžek z letošního kalendáře bude putovat do australské Zoo Wildlife Hospital, což je specializovaná zvířecí nemocnice. Dokonce i v Česku jsme mohli sledovat některé epizody seriálu, který se zde natáčel a jednotlivé příběhy ukazovaly, jak třeba vypadá takové ošetření slona, žirafy či netopýra.

Zdroj: Australian firefighters calendar
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop