Jak se liší matky od otců? Podívejte se na vtipnou galerii a hned pochopíte

12. 10. 2018 10:00 Co se děje
Jak se liší matky od otců? Podívejte se na vtipnou galerii a hned pochopíte

Jak probíhá výchova dětí u matek a jak u otců? Je většinou známo, že maminky by děti nejraději všude vodily za ručičku, zatímco tátové jim zase většinou nechávají volnou cestu, která se dá přirovnat k něčemu jako „pokus/omyl“.

Samozřejmě ne ve všech případech to tak je, ale obvykle se vtipkuje, že když necháte děti samotné s maminkami, zdá se být většinou všechno v klidu, ale možná trochu nudné. Pohrají si s nimi s „obyčejnými“ hračkami, nakrmí, přebalí apod.

7. 12. 2018Možná smrkáte špatně! Jestli nechcete skončit s proraženými ušními bubínky, přečtěte si rady odborníků

Zatímco, když děti necháte samotné s tátou, většinou je to trochu větší adrenalin. Krmení vypadá jinak, přebalování taky a místo her se dějí opravdové zážitky, které překvapí nejen tátu, ale i děti.

14. 11. 2018Tipy, jak mít na schůzce přesvědčivou řeč těla a díky tomu dosáhnout svého

Zkrátka každý má svůj model výchovy a určitě to není tak, že by byl jeden lepší a jeden horší. Nicméně obrázky v galerii níže vám o tom „poví“ své. Každý z vás již jistě něco podobného zažil.

Zdroj: TheChive
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop