Jak se liší matky od otců? Podívejte se na vtipnou galerii a hned pochopíte

12. 10. 2018 10:00 Co se děje
Jak se liší matky od otců? Podívejte se na vtipnou galerii a hned pochopíte

Jak probíhá výchova dětí u matek a jak u otců? Je většinou známo, že maminky by děti nejraději všude vodily za ručičku, zatímco tátové jim zase většinou nechávají volnou cestu, která se dá přirovnat k něčemu jako „pokus/omyl“.

Samozřejmě ne ve všech případech to tak je, ale obvykle se vtipkuje, že když necháte děti samotné s maminkami, zdá se být většinou všechno v klidu, ale možná trochu nudné. Pohrají si s nimi s „obyčejnými“ hračkami, nakrmí, přebalí apod.

2. 10. 2018Víte, jak se připravit na první zkušenost s konopím?

Zatímco, když děti necháte samotné s tátou, většinou je to trochu větší adrenalin. Krmení vypadá jinak, přebalování taky a místo her se dějí opravdové zážitky, které překvapí nejen tátu, ale i děti.

9. 10. 2018Čím se původně živil Karel Gott, Vlastimil Brodský nebo Petr Nárožný? A jak začínal třeba Brad Pitt či Kanye West? Podívejte se na odrazové můstky slavných

Zkrátka každý má svůj model výchovy a určitě to není tak, že by byl jeden lepší a jeden horší. Nicméně obrázky v galerii níže vám o tom „poví“ své. Každý z vás již jistě něco podobného zažil.

Zdroj: TheChive
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop