VELKÁ GALERIE: Jak Češi na sociálních sítích reagovali na poslední velké události? Největšími hity byly volby a mamba!

11. 10. 2018 10:00 Co se děje
VELKÁ GALERIE: Jak Češi na sociálních sítích reagovali na poslední velké události? Největšími hity byly volby a mamba!

Během posledních dnů jsme byli svědky několika velkých událostí, a to především senátních a komunálních voleb, ale třeba také nahánění mamby zelené v Praze. Nejrůznější vtipálkové samozřejmě neusnuli na vavřínech a připravili spoustu zábavných obrázků a koláží.

Každá velká událost, která je v médiích stále omílána, logicky vyvolává spoustu reakcí na sociálních sítích. Češi jsou v tomto obzvlášť specifičtí. Začínají se zakládat skupiny, události, a dokonce i profily (zkuste se jen podívat, kolik jich bylo vytvořeno v souvislosti s mambou zelenou).

22. 11. 2018Jak nepodlehnout nákupnímu šílenství? S těmito tipy odoláte trikům prodejců

Kromě toho také ti šikovnější tvůrci vytvoří nějaký legrační obrázek s popiskem nebo rovnou celou koláž, ve které chytře a vtipně propojí hned několik všem známých témat dohromady.

Mezi ty vůbec nejoblíbenější tvůrce v ČR patří Tomáš Břínek alias TMBK, ale spoustu další vtipné a nápadité tvorby naleznete třeba na Nekorektní ploše. Stovky dalších obrázků, které pak po sociálních sítích kolují, tvoří přímo jednotliví uživatelé.

23. 11. 2018Vítejte v Thébách: Osud neexistuje, jen touha ho změnit

Níže v galerii si tak můžete prohlédnout ty nejzajímavější a nejvtipnější kousky poslední doby.

Zdroj: Facebook, Instagram, TMBK, Nekorektní plocha
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop