Který Čech je nejvíce sexy a jak vypadá nejromantičtější rande? Zeptali jsme se kluků z Instagramu

Zeptali jsme se českých kluků u Instagramu, jak to vidí. Který český už je podle nich ten nejpřitažlivější? A jak si představují dokonale romantické rande?…

Autor: Hynek Toman / Zdroj: fotky: Instagram, archiv LUI, simbi.estranky.cz, Wikipedia / 10. 10. 2018

Zeptali jsme se českých kluků na Instagramu, jak to vidí. Který český "Muž" je podle nich ten nejpřitažlivější? A jak si představují dokonale romantické rande? Třeba vám jejich odpovědi pomůžou nějaké takové rande naplánovat!

@ondra_dobranský

Ondřej by pro sushi i zabíjel!

Řekneš nám pár slov o sobě?

Jsem Ondřej, je mi 25 a pracuji jako supervisor v jedné restauraci na Malé Straně. Nejraději mám relax se svým přítelem. Miluju procházky Prahou a rád zajdu s přáteli na dobré víno. Zabíjel bych pro sushi! Taky rád čtu a chodím do kina.

Který Čech je podle tebe nejvíc sexy?

Máme tu opravdu spoustu krásných kluků, mladíků a mužů, každý okouzlí něčím jiným. Já osobně mám už pár let slabost pro Ondřeje Brzobohatého. Má neuvěřitelné charisma, krásný úsměv a podle mě patří u nás mezi top krasavce.

Jaké by pro tebe bylo nejromantičtější rande?

Nejromantičtější rande jsem už prožil s mým přítelem. Jednoho dne na začátku našeho vztahu jsem měl ve schránce dopis, ve kterém byly indicie, podle kterých jsem ho měl o půlnoci někde najít. Čekal mě na vyhlídce Pražského hradu, kde měl připravené skleničky, víno a svíčku. K tomu všemu celá noční Praha na dlani, nic víc už si snad člověk přát ani nemůže.

@michalrolig

Michal má rád hudbu a festivaly, jsou ale i dny, kdy preferuje klid

Michale, řekni nám něco o sobě...

Miluju hudbu, festivaly a koncerty. Některé dny ale potřebuji klid, to potom nejčastěji sahám po knížce nebo si zajdu na procházku. Poslední dobou rád chodím sám a objevuji nová místa.

Který Čech je podle tebe nejvíc sexy?

Pro mě rozhodně Lukáš Hejlík.

Jaké rande by pro tebe představovalo vrchol romantiky?

Takové rande existuje jen v mých představách, nikdo mě na něj dosud nevzal. Určitě by mělo být na odlehlém místě, nejlépe na chatě v nějakém severoevropském státě. Do toho hodně jídla, vína a sexu.

@pavelklim

Pavel zachraňuje životy v Leicesteru

Pavle, jaké jsou tvé koníčky?

Mým koníčkem je má práce, pracuji jako paramedic (zdravotnický záchranář – pozn. red.) v anglickém Leicesteru. Ve svém volnu cestuju po Anglii za přáteli, často bývám jako dobrovolník paramedic na telefonu, když je mě někde potřeba

Kdo je podle tebe nejpřitažlivější Čech?

Češi obecně jsou nejpřitažlivější muži v Evropě, ještě víc jsem si to uvědomil potom, jaké muže vídám tady v Anglii. (smích) Vždycky jsem měl slabost pro Tomáše Arsova.

A nejromantičtější rande?

To je takové, které je pro mě i pro toho druhého nejpřirozenější, zábava neutichá a ten dotyčný pro mě velmi znamená. Dobré víno a sýr samozřejmě nesmí chybět.

@roman_kesl_photography

Roman, který je fotograf a učí se být i kadeřníkem

Romane, můžeš se stručně představit?

Už pár let žiju v Německu a poslední rok se učím na kadeřníka. Jinak jsem fotograf a baví mě móda.

Kdo je pro tebe nejpřitažlivější Čech?

Ze známých mužů Martin Maxa!

A nejromantičtější rande?

Na krásném místě, kde budeme jen jeden pro druhého. Mám rád romantiku, koupel, svíčky, dobré jídlo a dobrou hudbu. Na nic se nespěchá, čas jako by neexistoval.