Nový song Mikolase Josefa je venku: „Je to zatím má nejlepší práce, tak doufám, že se bude líbit“

Fanoušci Mikolase Josefa netrpělivě čekali na dnešní den. Po úspěšném hitu Lie to me totiž přichází další skvělý song v jeho podání – Me Gusta. Jak sám nedávno…

Fanoušci Mikolase Josefa netrpělivě čekali na dnešní den. Po úspěšném hitu Lie to me totiž přichází další skvělý song v jeho podání – Me Gusta. Jak sám Mikolas nedávno zmínil na zahajovacím večeru Czech Social Awards v Hotelu Hilton, jedná se o jeho dosud nejlepší práci.

Mikolas Josef se proslavil hlavně díky soutěži Eurovize 2018, kde se umístil na krásném šestém místě, což je vůbec nejlepší umístění, na jaké kdy Češi v soutěži dosáhli. Mladý zpěvák na sebe zároveň upoutal celoevropskou pozornost a získal spoustu fanoušků nejen z Evropy, ale i zámoří.

„Zázračná“ metoda 369 slibuje vytoužený úspěch i pohádkové bohatství. Uživatelé sociálních sítí jí podlehli a podle mnohých funguje17. 4. 2021

Bude tak Mikolas Josef prvním českým interpretem, který se pochlubí soškou Grammy či jiným světovým hudebním oceněním? Ambice na to jistě má a jeho tvorba tomu také odpovídá. Všechny songy jsou zpívané v angličtině a videoklipy má na opravdu vysoké úrovni. Ještě aby ne, spolupracuje na nich se světovými jmény.

Na songu Me Gusta spolupracoval Mikolas například se švédským skladatelem Joacimem Perssonem, který se podílel také na písních Kelly Clarkson či Johna Legenda. Song Me Gusta má z části na svědomí také Sebastian Arman, který dříve spolupracoval s Conchitou Wurst. Ta Eurovizi vyhrála v roce 2014. Mikolasova spolupráce trvá také s proslulým vídeňským hudebním tvůrcem Nikodemem Milewskim, který se podílel i na jeho songu Lie to me.

Bitcoin jako měna vzdoru aneb Podívali jsme se pod pokličku nejznámější světové kryptoměně23. 2. 2021

Pod nový klip se však podepsali také Češi, a to například známý fotograf Matěj Třešňák a kameraman Tomáš Moravec. Song se jistě zanedlouho začne rozeznívat českými rádii, ale vy si ho můžete poslechnout již nyní, a to ve videu níže.

Ještě před Eurovizí jsme Mikolase Josefa vyzpovídali v rychlém rozhovoru. Koukněte se na něj v přiloženém videu.

 

Zdroj: Mikolas Josef, YouTube