RECENZE: Nepostradatelný pomocník pro každého single muže... Vysává a vytírá jedním tahem!

4. 10. 2018 11:52 Co se děje
RECENZE: Nepostradatelný pomocník pro každého single muže... Vysává a vytírá jedním tahem!

Zatímco být single s sebou nese řadu výhod (například svobodné a zcela beztrestné zkoušení různě výkonných „vysavačů“, jejichž sebeprezentaci v náhodně zvoleném baru dokážete jen stěží odolat), život bez závazků má nepochybně také své stinné stránky. Jednou z těch nejneoblíbenějších, která dlouhodobě tíží zejména nás, zpovykané mladé muže navyklé na dokonale čistou domácnost bez nutnosti osobní participace na tomto většinově zavrhovaném procesu, jsou právě domácí práce. Které – jak po čase stejně musíme všichni se znechuceným výrazem ve tváři uznat – se bez naší účasti prostě neobejdou. Jasně, můžete se snažit jeden z testovaných „vysavačů“ ukecat, aby tuto nenáviděníhodnou činnost provedl za příplatek za vás. Smutnou pravdou ale bývá, že výrobce tyto nadstandardní služby většinou neposkytuje. Zbývá pak jediné: pořídit si multifunkční vysavač, abyste se příště nebáli pozvat k sobě nový „vysavač“ na večeři. Nikomu se moc nechce „vysávat“, máte-li doma chlív. 

Není „vysavač“ jako vysavač

Je to velmi jednoduché. Pokud se budete snažit přimět „vysavač“, aby vám doma uklidil, bude vás to stát výrazně více energie, než když spolknete svůj odpor a pevně se chopíte vysavače. Garantuji, že do deseti minut je po všem. Což je v porovnání s vycházkou, kinem, večeří a nespočtem komponovaných digizpráv zcela zanedbatelná časová investice. 

Upozornění pro prvouživatele: pocity sebezapření, které se objeví zpravidla během prvních minut manipulace s přístrojem, v naprostém počtu případů odezní po několika metrech čtverečních vysátého prostoru. Pocity, které následují, devět z deseti zákazníků popisuje jako nenadálý stav blaženosti z extatického procitnutí. Uvědomění si, že vysávání stejně jako vytírání, odchlupování, oddrobkování nebo odbordelování jakýchkoliv statických povrchů je snadnější, než byste si mysleli, mnozí přirovnávají k žádanému prozření. 

16. 10. 2018Oscar Wilde: Básník, dramatik i bouřlivák, který provokoval viktoriánskou společnost. Zlomilo ho až vězení

Vysát, vytřít a… odejít

Ano, přesně tak může vypadat vrcholné zakončení úklidu vašeho příbytku s bezdrátovým tyčovým vysavačem Philips PowerPro Aqua 3v1. Úklid, jak se říká „na oko“, máme všichni v malíku – stačí prostě jen po bytě rozházené věci naházet tam, kam oko nedohlédne, a je hotovo. S podlahami už to ale tak snadné není. Ty prostě musíme uklidit poctivou ruční prací… Když se nad tím teď zamyslím, vůbec nechápu, jak jsem mohl bez tohoto vysavače fungovat tak dlouhou dobu. Než jsem se seznámil s novým vysavačem od Philipsu, podlahy jsem nejprve zdlouhavě zametal a následně vytíral. Vzhledem k tomu, že si tahle činnost vždycky ukousla největší kus z celkového času věnovaného uklízení, jsem ji nechával až na samý konec. V současné době se pro mě vysávání stalo skoro denní rutinou. Ono je to totiž tak snadné a hlavně rychlé!

Dvě mouchy jednou ranou

Časová úspora je to, co na produktu všichni docení nejvíce. Nejde jen o to, že jsou obě činnosti (vysávání a vytírání) zcela nenáročné na čas, celý proces lze urychlit vykonáváním obého současně. S bezdrátovým tyčovým vysavačem Philips PowerPro Aqua 3v1 totiž vysáváte a vytíráte jedním tahem. Co víc si přát?

Historie vs. Současnost

Když se řekne vysavač, mnozí z nás si pod tímto pojmem představí ohyzdnou řvoucí věc, kterou bylo nutné tahat za sebou pokaždé, když rodiče zavelili vysát. Možná proto se dneska tolik z nás nákupu vysavače brání. Hororové vzpomínky z dětství zkrátka nepřebije ani ten nejsilnější marketing. Časy se ale mění a s nimi i technologie. Průkopníkem na tomto poli je zcela bez pochyb právě Philips. Výrobky této značky si kladou za cíl jediné – zjednodušit nám každodenní činnosti tak, abychom mohli ušetřený čas věnovat příjemnějším aktivitám. Což pro vysávání a vytírání platí dvojnásob – to, co jsem dříve zvládal za půl hodiny, nyní s lehkostí udělám do deseti minut. Podotýkám, že bydlím v bytě o výměře 106 m2, jehož podlahy tvoří parkety, lino a dlažba. 

10. 10. 2018Od koho se spíše nakazíte nepříjemnou nemocí? Od uprchlíka, nebo od dětí biomatky?

Čistota v záruce

Jednou z vypozorovaných výhod užívání nového Philipsu PowerPro Aqua 3v1 je delší doba čistoty prostoru. Zatímco dříve u mě bylo vysávání a vytírání na pořadu dne až v „emergency“ stavech, aktuálně vysavač používám i pro dílčí části prostoru. Ve finále se mi tak daří udržovat podlahy déle čisté, aniž by mě vnitřně sžíral pocit, že úklidu věnuji až příliš mnoho času. Pár minut denně mě nezabije a navíc je to fakt pohodlné – vysavač stačí uchopit a pustit se do práce. Stisknutím jediného tlačítka. Díky absenci kabelu je manipulace s přístrojem hračkou a samotné vysávání i celkem zábavnou činností. Navíc – kompaktní rozměry přístroje zajistí dostupnost i méně přístupných míst a umožní jej uskladnit prakticky kdekoliv. Ačkoliv tenhle vysavač vážně není nutné skrývat – sám o sobě vypadá moc pěkně, postavit ho můžete klidně i do rohu místnosti bez rizika narušení harmonického designu prostoru. 

3v1

Jak již bylo řečeno, vysavač Philips PowerPro Aqua 3v1 zvládne hravě vysávat i vytírat, a to i současně. Na plastový nástavec na vodu stačí přiložit stírací hadřík, to vše jedním cvaknutím připevnit k vysavači a vytírání může začít. Díky inteligentnímu systému pro uvolňování kapaliny spotřebujete pouze nezbytně nutné množství vody a současně zajistíte, aby byly podlahy co nejdříve opět suché. Tím ale výčet benefitů nového vysavače nekončí. Philips PowerPro Aqua 3v1 je vybaven odnímatelným ručním vysavačem, s nímž hravě vysajete těžko přístupná místa nebo například povrchy sedaček s nejrůznějšími záhyby a přehyby. Snídaně do postele už nikdy nebude jako dřív… 

Ještě něco navíc…

Pokud byste s pořízením nového vysavače od Philipsu přece jen váhali, mohla by vás přesvědčit recenze mé kamarádky, která u mě nedávno byla na návštěvě a sama zatoužila produkt vyzkoušet. Dle jejích slov je tah vysavače výrazně silnější než u konkurenčních produktů, s nimiž měla zkušenost, a perfektně se tudíž hodí pro všechny druhy povrchů. Příjemným bonusem je pak čištění přístroje – prach, nepořádek a jiné nečistoty se usazují v plastové nádobě, kterou jen snadno sejmete, vyprázdníte a tím čištění končí. Jednoduché jako facka. 

Tudíž pánové (ale samozřejmě i dámy), hledáte-li aktivního pomocníka, který za vás udělá nepopulární práce, zatímco vy budete jen pasivně přihlížít tomu, jak nepořádek a špína mizí z povrchu zemského, Philips PowerPro Aqua 3v1 je vaší volbou č.1! ;) 

Příjemným benefitem pro skeptiky je pak výrobcem garantovaná záruka vrácení peněz do 45 dní v případě, že s produktem nebudete spokojení. Nicméně věřte mi – toto se určitě nestane. Dlouho se mi do ruky nedostal tak skvělý pomocník.

Zdroj: Philips Česká republika
Jakub Starý

Autor

Jakub Starý

E-shop