Jak se mamba stala přes noc hitem internetu

4. 10. 2018 10:00 Co se děje
Jak se mamba stala přes noc hitem internetu

Snad každý musel zaregistrovat zprávu o útěku silně jedovaté mamby zelené. Ta se ztratila během včerejšího dne v pražských Hlubočepích a ihned o tom informovala snad úplně všechna česká média.

A jak už to tak v Česku bývá, tento případ se začal virálně šířit také na sociálních sítích. Lidé vtipkují, tvoří videa a koláže, a dokonce i události na Facebooku. Jediní lidé, kteří z mamby zelené nejsou zrovna nadšeni, jsou evakuovaní obyvatelé domu, ve kterém se had momentálně někde schovává, a samozřejmě také uštknutá chovatelka.

11. 12. 2018Tato japonská kavárna díky robotům zaměstnává ochrnuté lidi jako číšníky

Nicméně zpět ke kreativním Čechům. Je známo, že Češi mají mnohdy ostrý smysl pro humor. V reakci na útěk mamby zelené totiž na Facebooku někdo vytvořil událost s názvem Sbírání víček pro oběti mamby zelené. Ta během pár hodin nabrala několik tisíc účastníků a začaly se množit také komentáře a různé zábavné obrázky.

V diskuzi skupiny si tak lidé posílají videa, jako například to z filmu S tebou mě baví svět, kdy se Pepíno ptá: „Tati a prdí taky hadi?“ Další příspěvek během večera přidává třeba Radek P.: „Tak děti, vyčůrat, zachumlat pod peřinu a modlit se ať vás večer nekousne, dobrou!“ Načež mu odpovídá Nika P.: „Tak dobrou s kobrou, Pražáci!“

22. 11. 2018Jak nepodlehnout nákupnímu šílenství? S těmito tipy odoláte trikům prodejců

Ostatně český humor se opravdu nezapře a mnohdy ani nezná mezí. Na celou situaci reagoval také oblíbený vtipálek Tomáš Břínek alias TMBK, a to několika svými obrázky. Kromě veselých obrázků, koláží, komentářů a videí si však lidé posílají také písničky. Nás ze všeho nejvíc zaujala ta od Lou Bega – Mambo No. 5. K události se asi hodí ze všech nejvíc...

Podívejte se do galerie níže, abyste zjistili, co všechno byli členové diskuze přes noc schopni vymyslet anebo rovnou zavítejte do události zde a kochejte se stovkami různých příspěvků.

Zdroj: Facebook
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop