Jak se mamba stala přes noc hitem internetu

4. 10. 2018 10:00 Co se děje
Jak se mamba stala přes noc hitem internetu

Snad každý musel zaregistrovat zprávu o útěku silně jedovaté mamby zelené. Ta se ztratila během včerejšího dne v pražských Hlubočepích a ihned o tom informovala snad úplně všechna česká média.

A jak už to tak v Česku bývá, tento případ se začal virálně šířit také na sociálních sítích. Lidé vtipkují, tvoří videa a koláže, a dokonce i události na Facebooku. Jediní lidé, kteří z mamby zelené nejsou zrovna nadšeni, jsou evakuovaní obyvatelé domu, ve kterém se had momentálně někde schovává, a samozřejmě také uštknutá chovatelka.

15. 10. 2018Jak se zbavit tvůrčího bloku. Víte, co vám pomůže?

Nicméně zpět ke kreativním Čechům. Je známo, že Češi mají mnohdy ostrý smysl pro humor. V reakci na útěk mamby zelené totiž na Facebooku někdo vytvořil událost s názvem Sbírání víček pro oběti mamby zelené. Ta během pár hodin nabrala několik tisíc účastníků a začaly se množit také komentáře a různé zábavné obrázky.

V diskuzi skupiny si tak lidé posílají videa, jako například to z filmu S tebou mě baví svět, kdy se Pepíno ptá: „Tati a prdí taky hadi?“ Další příspěvek během večera přidává třeba Radek P.: „Tak děti, vyčůrat, zachumlat pod peřinu a modlit se ať vás večer nekousne, dobrou!“ Načež mu odpovídá Nika P.: „Tak dobrou s kobrou, Pražáci!“

28. 9. 2018Žádný termín pro „otce“ a „manžela“, zato nespočet sexuálních partnerů. Jak by dnes vypadal matriarchát? V Číně to vědí

Ostatně český humor se opravdu nezapře a mnohdy ani nezná mezí. Na celou situaci reagoval také oblíbený vtipálek Tomáš Břínek alias TMBK, a to několika svými obrázky. Kromě veselých obrázků, koláží, komentářů a videí si však lidé posílají také písničky. Nás ze všeho nejvíc zaujala ta od Lou Bega – Mambo No. 5. K události se asi hodí ze všech nejvíc...

Podívejte se do galerie níže, abyste zjistili, co všechno byli členové diskuze přes noc schopni vymyslet anebo rovnou zavítejte do události zde a kochejte se stovkami různých příspěvků.

Zdroj: Facebook
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop