Už i roboti vás můžou odmítnout. Tento sexuální robot se může rozhodnout, že s vámi sex mít nebude

3. 10. 2018 10:00 Co se děje
Už i roboti vás můžou odmítnout. Tento sexuální robot se může rozhodnout, že s vámi sex mít nebude

Sexuální hračky se vyvíjejí stejně rychle jako všechny ostatní technologie. Dnes už je tedy můžete ovládat přes mobil, na dálku či připojit je k internetu. Díky tomu s nimi zažijete úplně nové věci.

V poslední době jsme také svědky obrovského rozmachu novodobých sexuálních nafukovacích panen. Těm se dnes říká sexuální roboti a od těch klasických nafukovacích panen ušli opravdu dlouhou cestu. Vypadají daleko více realisticky a někteří z nich už dokonce umí mluvit a můžete s nimi konverzovat třeba jako s vaším telefonem.

13. 11. 2018VIDEO: Moderátor Honza Musil testoval nový Land Rover Discovery. Jak se mu v něm jezdilo?

Nedávno se dokonce v Dublinu, ale i na dalších místech ve světě, otevřely novodobé „domy štěstí“, kde místo živých slečen najdete tyto sexuální roboty, a nutno říct, že to není nijak levná záležitost. Za hodinu si zaplatíte přes dva tisíce korun.

Aby se sexuální roboti ještě více přiblížili lidem, tak jeden z nich, konkrétně sexuální robot Samantha, dostal od svého tvůrce nový upgrade. Doktor Sergi Santos se tak rozhodl reagovat na urgence své ženy, která chtěla nové funkce do robota přidat.

Robot se tedy nyní může vypnout, pokud s ním bude zacházeno nepřiměřeně. Pod kůží jsou totiž umístěny miliony různých senzorů, které zjistí, zda je uživatel agresivní. Ještě více vás však zaskočí to, že se robot může vypnout i v takovém případě, kdy ho výkon uživatele bude nudit.

Do třetice všeho dobrého vám dokonce robot Samantha může říct „ne“ hned na začátku. Kdo ví, jaké důvody si k tomu vymyslí. Zda půjde o bolest hlavy nebo něco dalšího těžko říct, každopádně i tuto možnost má. Tento nový update má tak uživatelům sexuálních robotů naznačit, aby se i k robotům chovali stejně jako k partnerům a měli k nim respekt. Ale je v tom jeden háček. I po tom, co se robot vypne, je stále možné mít s ním sex, akorát se nebude tolik pohybovat, což je možná ještě trochu více znepokojující.

3. 12. 2018Aktuálním hitem je „neprůstřelná“ káva, po které se hubne a lépe soustředí. Stačí přidat jednu ingredienci, kterou máme všichni doma

Samantha byla zatím pouze představena na několika veletrzích, její oficiální prodej teprve vypukne. A jaká bude cena? Údajně by se měla pohybovat okolo 100 tisíc Kč. Otázkou je, jak budou kupci na tuto novou funkci reagovat, přeci jen to není levná záležitost, aby vám pak hračka jednoduše řekla „ne“.

Zdroj: Daily Mail, Sergi Santos
Jan Witek

Autor

Jan Witek

I když vystudoval zdravotnický obor, nikdy se z něj zdravotní bratr ani doktor nestal. Od malička toužil po pozornosti ostatních, a tak není divu, že se kromě psaní věnuje také moderování a DJingu. Miluje hudbu, kulturu, cestování, dobré jídlo, auta, nové technologie a samozřejmě žít naplno.

E-shop