Gott, Bílá či Vondráčková, jak vypadaly tyto české celebrity za mlada?

Na internetu mnohdy vidíme srovnání dřívějších fotek celebrit za mladých let a vedle nich jejich fotografie ze současnosti. Většina takových srovnání však…

Autor: Jan Witek / Zdroj: Facebook; Foto: Soukromé archivy celebrit, FdB / 25. 9. 2018

Na internetu mnohdy vidíme srovnání dřívějších fotek celebrit za mladých let a vedle nich jejich fotografie ze současnosti. Většina takových srovnání však pochází a prezentuje celebrity zahraniční. Jak jsou na tom Češi?

Mezi takové největší stálice českého showbyznysu patří bezpochyby Karel Gott, Helena Vondráčková, Michal David, Petr Janda, Dagmar Patrasová a spousta dalších. Jsou to osobnosti, se kterými jsme vyrůstali, mnohé z nich jsou aktivní i dnes.

8. 4. 2019„Kuře není vůbec v pořádku! “Je veganství spásou světa i duše, nebo je to módní debilita sluníčkářů?

Některým je už přes padesát, jiným přes šedesát a někteří už za sebou mají oslavy sedmdesáti či osmdesáti let. Jejich hity jsou však mnohdy nestárnoucí a hrají se na nejrůznějších soukromých a veřejných akcích. Jejich texty zná snad úplně každý a vždy když se taková píseň rozezní, začne zpívat celý dav. Stejně tomu tak je při pouštění nejrůznějších filmů, které patří mezi českou klasiku.

To však nelze říct o mnoha písních ze současnosti. Píseň se chvíli objeví na špičce žebříčku hitů, ale zanedlouho už o ni nikdo neví a ani si na ni nevzpomene.

10. 3. 2019Pyt: dánský recept na štěstí, který může spasit vaši duši, kdy už hygge a ani nic jiného nepomáhá

My však prostřednictvím naší galerie trochu zavzpomínáme na starší časy a podíváme se na tyto stálice nejen české hudební scény v několika srovnávacích fotkách ve stylu tehdy a nyní. Můžete tak sami posoudit, které celebrity se až tak moc nezměnily a které byste třeba ani nepoznali.